Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mikor fogtok fel hagyni...

Ti mikor fogtok fel hagyni végleg a gyakorizással és az otthon üléssel?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, már közel állok hozzá hogy végleg itt hagyjam ezt az oldalt.
2016. ápr. 23. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig se volt kötelező.
2016. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyakorizással, hogy ha nem lesz kérdésem és már segíteni sem tudok, az otthon üléssel meg ha eláll az eső. Nálunk szakad.

Te meg tégy belátásod szerint, ha abba akarod hagyni, hagyd.

2016. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Inessential ***** válasza:
94%

Ezt nem lehet behatárolni.

Ez nem egy olyan dolog, amiből kinő az ember.

Minden korosztálynak és emberfajtának van egy-egy olyan kategória, amibe rendszeresen látogatni fog, vagy ha most abbahagyja a gyakorizást, lehet, hogy később csak áttér egy másik topicra, ami jobban érdekli.

Vannak olyanok, akik egész nap a gép előtt ülnek, de erősen kétlem, hogy nem minden felhasználó csinálja ezt és nem csak a 4 fal között éli az életét. Nem kell általánosítani.

Ha egy ember egész nap a szabadban van, de tegyük fel, este felnéz gyakorira, azzal semmi baj nincs.

Másrészről meg vannak olyanok akik a gyakorin előforduló gyökerek miatt hagyják el az oldalt, vagy vesztik el az érdeklődésüket, ettől függetlenül tele van normális emberekkel.

Én is nem egy normális emberrel beszéltem már itt.

Nem csak a trollokat kell látni benne.

Ha úgy érzed, hogy el akarod hagyni az oldalt, hát hagyd, de ez nem egy olyan hely, ahol úgymond "felnő" az ember, aztán kirepül, mint a madarak.

Szerintem az elhagyás egy nem éppen megfelelő kifejezés erre.

2016. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem kényszerít rá, hogy ezt tedd.

Egyébként meg a gyakorikerdesek.hu látogatása nem kizárólagos cselekmény, az, hogy valaki látogatja az oldalt, még nem jelenti azt, hogy az életben semmi mást nem csinálna.

2016. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Inessential ***** válasza:
100%
de erősen kétlem, hogy minden felhasználó ezt csinálja és csak a 4 fal között éli az életét.
2016. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Inessential ***** válasza:
30%
*
2016. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel itthon dolgozok, valószínűleg az utóbbival gondok lennének.
2016. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tervezek ilyen végletes döntéseket hozni. Átlag egy-két hetente felnézek, ahogy időm engedi, van amikor minden nap, de olyan is volt, amikor fél évet is kihagytam. 2009 óta vagyok tagja az oldalnak, de nem ez a meghatározó az életemben. Ezzel így semmi gond. Most azért vagyok fent, mert nemrég értünk vissza a vásárlásból és pihentetem kicsit a lábam, mert jópár km-t legyalogoltam magas sarkúban :D
2016. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Otthon üléssel soha, mert szeretek otthon lenni, illetve mert otthonról viszem a vállalkozásomat.


Gyakorizással meg akkor, ha majd megunom.

2016. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vesztesz semmit, ha itt hagyod az oldalt. Inkább nyersz vele lehetőséget egyébb elfoglaltságra.
2016. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!