Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bele lehet szeretn...

Szerintetek bele lehet szeretni igazán valaki olyanba, akivel még sosem találkoztunk?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ismeritek egymást valamilyen módon akkor igen.
2016. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Sokan csak évek múlva találkoznak egymással különböző okok miatt. De addig is tudnak webkamerán keresztül beszélni és Skype-olni,hogy hallják egymás hangját is.
2016. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem megtörtént.
2016. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán...mármint tetszhet meg minden, de csak ha találkoztok akkor derül ki:)
2016. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen a stílusába mindenképp.De például ha találkoztok lehet,hogy más volt az elképzelés.
2016. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ez csak illúzió. Velem kétszer fordult elő, hogy hónapokig neten tartottuk a kapcsolatot, mielőtt először találkoztunk volna és azt hittem, szerelmes vagyok. Amikor azonban megtörtént a találkozó, kiderült, hogy ez nem szerelem volt.
2016. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem mar megtortent.. lehet csak azert, mert tul konnyen leszek szerelmes, es vagyom arra h engem is szeressenek?
2016. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvasva a válaszokat, igazat adok a hozzászólóknak, tehát gyakoribb, hogy inkább az illető stílusa tetszik meg jobban. Ezzel együtt nem kizárt, hogy belezúgsz valakibe így neten keresztül.
2016. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy érezni lehet iránta vmit, de a szerelemhez hozzátartozik a fizikai vonzalom is (persze ezt arra értem, ha nem is látták egymást még képről sem).
2016. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!