Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az létezik, hogy engem nem...

Az létezik, hogy engem nem lehet szeretni?

Figyelt kérdés
Annyira akartam, hogy valakinek én legyek a mindene. Azt gondoltam, miért ne lehetne? Hiszen azoknak, akiknek van párjuk, mind olyanok mint én..., én is ugyan olyan ember vagyok, mint ők, egy földön élünk, ugyan azt a levegőt szívjuk és vannak érzéseink, vágyaink is. De muszáj volt belátnom, hogy tévedek. Ha olyan vagyok, mint ők, akkor engem miért nem szeret senki? Itt valami tévedés történt. Hiszen én soha nem leszek olyan jó, mint ők. Én csak egy szánalmas nyomigyerek vagyok, akinek soha nem lesz senkije és egyedül fog megdögleni. Még beszélni sem tudok másokkal. Bánt, ha nem foglalkoznak velem, de az ellenkezője is idegesít, mert nem tudok csak úgy beszélni senkivel. Mit is várhatnék pont én? Egy ilyen nyomorult meg sem érdemli, hogy bárkije is legyen. Mi jár nekem? Hiszen soha nem voltam jó senkivel és most, amikor már szeretnék az lenni nem lehet. Ugyan, hogy is gondolhattam, hogy engem is lehet szeretni? Mert majd biztos egy ilyen ronda, esetlen, unalmas, félős nyomigyereknek lesz barátnője, vagy akár csak egy barátja is, nem? Esélytelen. Régebben még próbáltam elhinni, hogy majd talán később nem leszek ilyen egyedül, de aztán rá kellett jönnöm, hogy nem. Csapásra búra ujjak jönnek, megszámolni sem tudnám, hogy mennyit szenvedtem, de titkolom. Néha próbálok kicsit vidámabbnak tűnni, de biztos nem sikerül, mások is látják, hogy boldogtalan ember vagyok. Megis értem őket, rám soha nem lehet számítani. Ha megígérek valamit, legtöbbször ugysem csinálom meg, mert nagyon sok mindentől félek. Néha, amikor sétálok az utcán, még az embetektől is. Szünetekben is mindig, amikor első nap kell mennem az iskolába, annyira félek, hogy a szívem már olyan gyorsan ver..., csak azon csodálkozom, hogy eddig még nem ájultam el. De így biztossan nem lesz senkim. Az az érdekes, hogy azért lettem ilyen, mert nem szerettek és azért nem fog soha senki szeretni, mert ilyen lettem.
2016. ápr. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Én amúgy bírlak, csak nem szeretlek. Miért nem? Mert ömlengve írtál le egy dolgot és nem emelted ki lényeget, ráadásul még bekezdésekre sem tagoltad.

Ha a való életben is ráöntöd így az emberekre a dolgaid, az sok egyszerre és nem fognak megkedvelni.

2016. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2016. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát, majd az bebizonyítja neked, hogy tévedsz.
2016. ápr. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy kutyával nem lehet közösülni...
2016. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezzel arra célzol, hogy szűzen fogok meghalni?
2016. ápr. 13. 14:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy 14 éves vagyok
2016. ápr. 13. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:

14 vagy!! nehogy már a szüzességed legyen a halálod, ne ez most tényleg nyomi volt! Ezen aggódni!

Először is, komolyan nem értem mi van már veled 14 évesen. Ott a középsuli, majd lesz ami lesz, ne aggódj :D

Legyél már boldogabb, már ebben a világban szinte minden te korodbelinek ez a baja :P

2016. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg te nem szereted magad, mások sem fognak tudni. Fogadd el magad,koncentrálj a jó tulajdonságaidra. Nincs semmi baj veled, csak kevés az önbizalmad.
2016. aug. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!