Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges 10 éven belül egy...

Lehetséges 10 éven belül egy komplett saját életet felépíteni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, idén leszek 21.

30 éves koromra már szeretnék egy lakást/házat, munkát, férjet, gyereket. Lehetséges ez úgy, hogy még semmim nincs?

Egy forint megtakarított pénzem sincs. Dolgozom közfoglalkoztatásban, mellette tanulok. Édesanyámmal élünk ketten. Nagyon nem megy jól a sorunk, nem vagyunk tehetősek.

Mennyi esélyem van, hogy sikerül az életelképzelésem és 10 éven belül mindenem meglesz, ami szükséges?


2016. ápr. 28. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A haz nem olyan egyszeru, a tobbi csont nelkul. En eleg jol keresek, de mivel egy csaladot is el kell tartanom, a sajat lakas igy is csak alom marad.
2016. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Saját ház/lakás úgy is belefér, hogy még fizetnem kell érte, pl a hitelt vagy ilyen. Csak legyen az enyém egy idő után.
2016. ápr. 28. 14:03
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem simán lehet, ha teszel érte és nem a sült galambra vársz :)


23F

2016. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát egyenlőre megteszek érte mindent, de nem sok a lehetőségem. Sajnos az otthoni helyzetből valami baromi nehéz egyedül kilábalni.
2016. ápr. 28. 14:16
 5/13 anonim ***** válasza:
ez rengeteg dologtól függ. a te munkahelyed, esetleg egy váltás, a majdani párod világszemlélete, családcentrikussága, keresete sem mindegy.én 17 évesen ugye suliba jártam, nem is gondoltam hogy x éven belül lesz valakim akit komolyan veszek, nem hogy családom. erre 18 évesen találkoztam egy fiúval, aki akkor 22 volt, nem egész 3 hónap múlva már nálunk lakott, ez április körül volt, következő karácsonykor megfogant a kislányunk, és elköltöztünk a tesómtól saját házba, lett egy autónk, amit már lecseréltünk egyszer jobbra, most nemrég egy még jobbra. van egy kutyánk. én ugye itthon vagyok a kislányunkkal, aki most 19 hónapos, a párom dolgozik. teljes az életünk :) semmi sem lehetetlen, ne görcsölj rajta, ne akard minden áron. ha jönnie kell annak a férfinak jönni fog. ha nem akkor csak magadat készíted ki vele, hogy miért nem jön.
2016. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ, a férj, gyerek az nem csak rajtad múlik. Munka biztosan lesz, de kérdés, hogy milyen, havi 70-80 ezerből biztosan nem lesz lakásod. Ha szerzel egy jó szakmát, ami akár egy jó okj is lehet, nemcsak diploma és kitartó vagy a munkában, simán lehet sok pénzed. De helyfüggő is a dolog, egy kis faluban baromi nehéz, az ország keleti részén eleve nehezebb, mint a nyugatin. Bp. a legjobb ilyen szempontból, vagy akár külföld.
2016. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Simán.

Én 20 évesen érettségiztem, szóval a te korodban kb pont így álltam, mint te most. 22 évesen megismertem a férjemet, a fősuli mellett lett normális állásom, és mire 30 lettem, a 2. gyerekkel voltam terhes a családi házunkban.

(oké, hozzáteszem, örököltem egy kis lakást, úgy kezdtük )

2016. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ehhez neked is sokat kell tenned és nem árt egy kis szerencse is.
2016. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most egy felsőfokú szakképzést csinálok, de ha ezt befejeztem, akkor még legalább 1-2 ilyet meg akarok csinálni, hogy biztosan legyen munkalehetőségem. :)
2016. ápr. 28. 14:40
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
keresel egy gazdag pasit aki vesz egy házat/vagy már van neki több is esetleg és aki felcsinál. Pár év alatt összehozható.
2016. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!