Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyáron fejezem be a fősuli....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron fejezem be a fősuli. Mesterre mennék, előtte egy mérlegképesre.2 éve vagyunk távkapcsiban. évente kb 2-3X talizunk Szeretném a saját karrieremet felépíteni, félek, a barátom még 3 évig ilyen távkapcsiban nem lenne. Ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nem kapcsolat.
2013. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj, de ez nem kapcsolat. Egy pasi sem akar évente 2x 3x szexelni... és már megbocsáss de szerintem nem is fogja visszatartani magát.... Nem is értem, még is hogy gondolod? Azt ajánlom hogy gondolkozz....
2013. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sem kapcsolat. Más az, ha x éve házasok a felek és a munka miatt az egyik külföldön van, a másik meg itthon és csak 2-3x találkoznak, de így, ahogy ti vagytok... Én a párod helyében nem csinálnám ezt, és a te helyedben sem! Felejtős a dolog...
2013. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok.


Na meg ezek szerint akkor ti a két év alatt találkoztatok összesen kb. 6-szor?? Gondolkodjál már!

2013. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez az évi 2-3 találkozás max egy jó szex, de semmiképpen se kapcsolat..
2013. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy terveztem, hogy utána amikor befejeztem a tanulmányaimat, kimegyek teljesen hozzá. Ha szeret meg kell értse szerintem...
2013. ápr. 13. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Mégis mit szeretne rajtad? Nem is ismer. Ez valóban nem kapcsolat. Ne legyél már ennyire gyerek.
2013. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!