Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandóan nem alkalomhoz...

Állandóan nem alkalomhoz illően öltözködöm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minidg túlöltözöm magam,komolyan nagyon gáz vagyok...de persze erre csak utólag jövök rá mindig.Ma elmentem kocsival a barátnőmhöz és felvettem egy szürke.magassarkút,fekete harisnyát,fekete dzsörzé ujjatlan ruhát meg egy szürke hosszú kardigánt,ezüst ékszerekkel.

Utólag komolyan pofám leég,hogy minek öltöztem így fel.Pl.sportcipőm nincs,állandóan 5 cm-es tömbsarkúban járok.

Kezd idegseíteni,hogy nem tudok ellazulni pl.felvenni egy tornacipőt nekem maga lenne a halál,pedig tudom,hogy nem a cipősarok magassága teszi a nőt nővé.

Azért ide írom,mert nem divat tippeket várok,hanem ésszerű gondolatot,hogy miért lehet ez nálam.


2016. ápr. 30. 22:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a betűcserék miatt,fáradt vagyok.
2016. ápr. 30. 22:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez ízlés dolga, valaki meg sosem tud elegáns lenni. Ha akarsz változtatni, akkor keress kényelmes, de nőies ruhákat. Nem csak magassarkú vagy sportcipő létezik. Lapos cipők is lehetnek szépek, de mellette te is jól érezheted magad bennük, mert nőiesebbek, mint egy sportos fazon. Ugyanígy a ruhákkal, vannak elegáns nadrágok, sőt farmerek is. Ékszerekkel/más kiegészítőkkel mindig feldobhatod az öltözéked, hogy neked is tetszen.

Nem divattippnek szántam, csak az aranyközépútra próbáltam rámutatni.

2016. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Elgondolkodtam,hogy a túlsúlyom miatt vagyok ilyen...tudjátok ha egy nő 80kg könnyen átmehet egy laza szett anyukásba vagy éppen igénytelen hatást kelthet.Talán itt.a probléma.(Hozzáteszem diétázom és tornázom meg viszem a kutyát mindennap sétálni,szóval nem vagyok löttyedt,inkább arányosan kövér)
2016. ápr. 30. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az sztem teljesen alkalomhoz illő. Csak másnak más az ízlése, másban érzi kényelmesen magát. Még ha báli ruhát írtál volna vagy koktélruhát, megérteném... de mi lenne túl hivalkodó vagy elegáns egy dzsörzéruhán meg egy kardigánon hétköznap?


Én nem érzem magam túlöltözöttnek, amiért mondjuk anno egyetemre vagy most munkába felveszem a magassarkút, a blúzt meg a szoknyát / elegáns nadrágot, amíg mások tornacsukában / balerinacipőben, leggingsben meg pólóban járnak? Vagy ha úgy megyek el baráttal találkozni? Nekem ez az ízlésem, nekik az. (az más kérdés, hogy túrázni meg szekrényt szerelni menni stb. már tényleg túlöltözés lenne :D).

2016. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!