Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha deszkás...

Szerintetek az gáz ha deszkás létemre mégis nőiesen öltözködöm illetve az ilyen lányok egyáltalán bejönnek valakinek?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem h magas sarkúban deszkázok de ha épp nem deszkázok pl: suliban vok vagy valahol a haverokkal akkor szoknya meg kalap meg ilyenek.

2016. ápr. 3. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:

nem gáz, miért lenne az?

Elég ha deszkázás közben vagy deszkás öltözetben.

2016. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gnoomage ***** válasza:
Halljak meg ha egyszer megértem az ilyen öltözködési női logikákat....
2016. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 boxy120 válasza:
Nem gáz nekem az inkabb kisebb mellű nők az eseteim . Irj privibe ha akarsz beszélgetni. 17/F
2016. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki beszélt kis mellekről? :D hülyék
2016. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy légy nyugodtan nőies nincs ebbe semmi rossz. Én régen BMX-eztem 13 éves koromtól 20 éves koromig. Igaz csak hobbi szinten űztem lány létemre, és folyton a fiúkkal lógtam, akkor nekem jobbára csak fiú haverjaim voltak meg egyetlen egy barátnőm volt, ő nem szeretett BMX-ezni de gyakran kijött velünk a pályára sima bicajjal és nézett minket meg ott jött össze első szerelmével is. Én persze sportosan öltözködtem, de amikor a fiúkkal mentünk szórakozni bicajok nélkül akkor mindig fogtam és átmentem lányba, szoknya, egybe ruha, harisnya, balerina cipő, magassarkú stb... és tiszta csajos voltam. Persze páran igen csak meglestek hogy egyik percben fiúsan hátrafogott hajjal sapkában bicajoztam, másik pillanatban kiengedett haj pici smink és csupa nőies ruha volt rajtam. Én alapból olyan nő vagyok aki mindig szoknyát hord ha az időjárás már engedi, mert én ezt szeretem, én ilyen vagyok alapból. Persze ma már nem BMX-ezek már lassan 5 éve hogy nem ültem BMX bicajra, persze még megvan de már nem mernék vele ugyanúgy ugratni mint eddig, sőt nagyon még járni se mernék vele :D


A barátom sokáig el sem hitte ezt rólam, igaz látni a lábaimon meg az alakomon hogy sportos voltam és oda is figyelek magamra, járok sportolni rendszeresen mert könnyen hízó típus vagyok, kislányként kövér voltam elég kövér sokan csúfoltak is emiatt meg nekem probléma volt mindig is megfelelő tornadresszt vásárolni tesiórákra annyira duci voltam. Aztán ugye a BMX-hez kedvet kaptam és csak úgy olvadtak le rólam a kilók, igaz akkor ugyanannyit ettem mint eddig, csak a sok nassolást hagytam el chipseket, meg csokikat teljesen kivontam az életemből de sokat is jártam bicózni nem ültem itthon a gép előtt mint egyesek mert akkor kezdődött el ez a kockulásos dolog. Én mindig mentem, mindennap, a tanulmányi átlagom is javult emiatt mert könnyebben tudtam tanulni, meg folyton a friss levegőn voltam, meg nőttem is sokat hozzá igaz nem vagyok több 165 cm magasságnál de lényegében igen csak megváltoztam, megerősödtemés igénylem a sportot.

2016. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3as szerintem te felre olvastad. En nem deszka alkatu vagyok hanem deszkazom😂😁 5os nagyon koszi h ezt mind leirtad❤️ a tobieknek is kosz a valaszt😃😚
2016. ápr. 4. 18:51
 7/10 anonim válasza:
Egyaltalan nem gaz... sot..... en nem szeretem a magas sarku cipos csajokat..... a legtobb baratom is igy velekedik... hogy meg deszkazol is huu alom csaj lehetnel egy pasinak ( mar akinek be jonnek a kalapos szoknyas deszkasok xD)
2016. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vinkó Márton ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz
2021. márc. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vinkó Márton ***** válasza:
Mitöbb, én (itt az utcámban is) már láttam olyan lányt, aki szoknyában gördeszkázott.
2021. aug. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vinkó Márton ***** válasza:
Ja, még most a Tokiói Olimpián is volt egy szőke lány, aki szoknyában gördeszkázott...
2021. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!