Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztetek már osztálybűntudato...

Nányi91 kérdése:

Éreztetek már osztálybűntudatot? A neten keresgélve gyakorlatilag zéró találatot kaptam. Hogy lehet feloldani?

Figyelt kérdés
Szerencsés vagyok, erős (felső)középosztálybeli családba születtem és nőttem fel a pesti nyolcadik kerületben. Magam körül ugyanakkor mindig a nyomort láttam, nincstelenek, cigányok, hajléktalanok vesznek körül a mindennapi életteremben. Sokszor adok nekik pénzt, volt hogy a kukáinkban keresgélőnek vittem le ételt, de szinte rossz érzésem támadt h prémium szalámit és camambertet adok. Ezzel valójában nem oldok meg semmit. Nem bírom ezt látni. Undorodom az egyenlőtlenség ilyen mértékétől és hogy oktalanul nem több jutott.

2016. máj. 1. 23:26
 1/2 A kérdező kommentje:
oktalanul NEKEM több jutott* correction
2016. máj. 1. 23:28
 2/2 anonim ***** válasza:
85%

Kérlek ezt add a szüleid tudomására is, hogy amiért ők évekig dolgoztak az számodra undorítóan egyenlőtlen. Az élet ilyen. Ha segíteni akarsz menj el önkéntesnek. Vagy ha meg akarod oldani az egész problémát, tanulj sokat, szerezz óriási vagyont amiből majd segíthetsz másokat.

Csak úgy tudsz adni, ha van mit.

2016. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!