Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írnátok neki üzenetet? (bővebb...

Írnátok neki üzenetet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Beteg az orvosom. Úgy tűnik, nagyon.

Szimpla orvos-beteg kapcsolat van közöttünk, de nekem ő fontos része ezáltal az életemnek lassan 20 éve.


Nagyon hülyén jönne ki, ha ráírnék egy üzenetet, amiben mielőbbi jobbulást kívánok?

Elvileg nem tudhatok arról hogy beteg, csak a pletykák...


2016. máj. 2. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ha még csak pletyka akkor ne!
2016. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Deritsd ki,hogy hol lakik, aztán írj neki egy levelet név nélkül. Így ha nem beteg, akkor sincs kínos szituáció. Ha beteg, akkor meg név nélkül is örülni fog neki. Pl, kedves xy! Hálás vagyok önnek, hogy több mint húsz éve ön az orvosom. Remélem, hogy mihamarabb meggyógyul.

Ez most elég gagyi lett. :)

2016. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egészen biztosan beteg, a pletyka annak súlyosságáról szól. De mivel 2 hónapja nem dolgozik, így valószínű igaz :(
2016. máj. 2. 16:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Tárgytalanná vált a kérdés. Írtam neki egy sms-t. Úgy gondolom, hasonló helyzetben nekem is jól esne.
2016. máj. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!