Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakire valamiért haragudn...

Ha valakire valamiért haragudnátok, és írna nektek egy üzenetet (pl. olyat hogy "Igazán sajnálom"), akkor írnátok neki, megbocsájtanátok? Vagy direkt meg se néznétek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen súlyú dologgal bántott meg, mert van olyan, mikor a "sajnálom" már nem elég. De alapból nem vagyok haragtartó.
2015. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem az a bajom,hogy írtam neki korábban valamit,amit tulajdonképpen poénból írtam,és mi van ha ő ezt félreértette..

Mert azt nem magyaráztam neki,hogy azt viccből írom.

Persze lehet,akkor is haragszik..


Maga a stílus volt a poén,ahogy írtam.

(Nem volt durva hangnemű,ilyenről szó sincs)


És tartok tőle,hogy emiatt haragszik :(

De én csak poénból írtam ,ráadásul egy korábbi beszélgetésünk adta hozzá az alapot,mert akkor meg ő poénkodott velem ilyesmikről.

Most ez csak idegesít,mert nem akarom hogy haragudjon.

Találkozni viszont nem tudok vele,így legfeljebb üzenetben tudok tőle elnézést kérni.


Mennyire megbocsájtható az én esetem? :/

Nem akarok vele rosszban lenni..szeretném ha válaszolna nekem,és megbocsájtana.

2015. júl. 29. 12:11
 3/4 A kérdező kommentje:

Már olyan idegesítő :( Egy ideje nem is keresett,meg nem válaszolt arra sem,amikor én érdeklődtem felőle.

Mi van,ha ezért..


De tényleg zavar,mert már kb. nem tudok nyugton lenni,meg szinte aludni sem.Koncentrálni sem tudok emiatt az egész miatt.Mert nekem fontos hogy ne legyünk rosszban.


Felhívni meg nem merem.Már attól is tartok,hogy mi lenne a reakciója.Kíváncsi vagyok felvenné-e.

2015. júl. 29. 12:14
 4/4 anonim válasza:
Egesz biztos hogy nem egy poen miatt nem keres. Inkabb valami mas.
2015. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!