Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az bunkó, aki nem ír visza...

Az bunkó, aki nem ír visza hogyha rá írok?

Figyelt kérdés
És hogyha nem ír vissza akor írhatom neki nyugotan hogy

2016. máj. 3. 01:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi ez lemarat....hogy bunkó
2016. máj. 3. 01:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismered őt? Barátod? Mit írtál?
2016. máj. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hoverom,már nagyon rég beszéltem vele,élőben meg fb,másnap is ráírtam és akorsem írt pedig láttam hogy ő látta csak rá köszöntem fb hogy szia
2016. máj. 3. 02:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem bunkó csak nem érdekled.

Kezdj el mondani valamit neki pl h miért írtál rá vagy nem tudom. Ha erre se ír semmit akkor hagyd ne is foglalkozz vele.

2016. máj. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Magadat járatod le vele,ha azt irod,h bunko.

Egyértelmüen azert nem valaszol,mert nem vagy neki elég fontos,nem erdekled sajnos.

2016. máj. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem ír vissza és ezért bunkónak titulálod, magadról állítasz ki bizonyítványt.

Egyszerűen nincs kedve az adott pillanatban irogatni.

Ne várjad azt, hogy ha hosszú idő után ráírsz régi haverodra, azonnal félretesz mindent és ugrik.

2016. máj. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk arra nem tudom, milyen választ lehet várni, hogy "szia".

Ha pl. leírod, hogy örültél, hogy rátaláltál és érdeklődsz mi van vele, iskolába jár-e vagy dolgozik, mivel foglalkozik, van-e családja stb., akkor inkább várhatsz választ. De lehet, hogy elolvasni volt ideje, de válaszolni csak 3-4 nap múlva tud.

És az is lehet, hogy csöppet sem vágyik a társaságodra, és nem akar magyarázkodni, inkább passzív marad. Ha ilyen könnyen minősítesz valakit bunkónak, akkor meg is értem őt. :DDD

2016. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik barátom műveli ezt. :D Köbö másfél hónapja. :D Nem reagál semmire. Én meg írok neki és kész. Egy annyit megérdemelnék, hogy közli, hogy nem akar velem beszélni. Ennyi kéne és hagynám. Amit ő csinál az már tényleg nem szép dolog, viszont megértem, mert még kicsi, nem tudja a dolgokat úgy kezelni, ahogy azokat kéne. Írtam neki, hogy elküldhet, és akkor nem is írok. De nem teszi. Hát, akkor írok neki. :D Ennyi. :)
2016. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Szia


Szerintem nagy bunkósság mert ha valaki rám ír én legalább arra veszem a fáradtságot Szia...vagy szia hogy vagy?

Akkor ha olyan ír kit nem kedvelek vagy közömbös az illető akkor is vissza írok igaz akkor igyekszem rövidre zárni a beszélgetést, úgy hogy a másikat ne sértsem meg.

Én úgy vagyok vele ha valaki veszi a fáradtságot arra hogy rám írjon szánok arra a "szia hogy vagy-ra" fél percet.

Szóval bunkó nem is akármekkora legalább annyit megérdemelnél ha mást nem is "nem érdekelsz". Akkor te is tudnád hogy hányadán álltok.

2016. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 s55 ***** válasza:
50%

Utolsóval értek egyet, szerintem ha egy ember jószándékkal, kedvesen közelít (nyilván átvitt értelemben) és valaki ezt elutasítja szó nélkül, az bunkóság. Én személy szerint az ilyen embereket mindig úgy képzelem el, hogy annyira egoisták, hogy a saját idejüket mindenki másénál jóval fontosabbnak tartják, és nem hajlandóak néhány másodpercet sem foglalkozni azzal, hogy megírják, miért nem kivánnak beszélgetni.

Persze ha már szólt neki hogy hagyja békén, az más kérdés..

2016. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!