Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megmondaná nekem valaki,...

Megmondaná nekem valaki, hogyha egy gyerek vagy egy felnőtt beteg. A megosztásommal én, hogyan segítek rajta a facebookon? Lehet, hogy hülye vagyok, de nem értem. És semmi rosszindulat nincs bennem, csak nem értem.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Jogos, hogy nem érted, mert egyszerűen ilyen nincs.

Esetleg, ha mondjuk ritka típusú vért keresnek, vagy műtétre gyűjtenek, akkor lehet közvetetten segíteni a megosztással, de ez a "küldd tovább, hogy ezzel is segíts rajta", ez hatalmas nagy bullshit.

2016. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy, ezek a hülyeségek ezer éve keringenek, csak a médium változik, pár éve még e-mailben terjedtek. Senki nem kap pénzt azért, mert te lájkolsz vagy megosztasz valamit.


Álljon itt egy klasszikus, ugyanennyire kell komolyan venni a többit is:

"H. Orsolya 15 éves, túl van három abortuszon, jelenleg heroinistaként dolgozik a Déli pályaudvaron. Fizetéséből alig jut neki ennivalóra, szinte kizárólag ondóval táplálkozik. Az egészségtelen étrend miatt be van vérezve a szemgolyója, ezért minden álláshirdetésre való jelentkezését rendre visszautasítják. Élete így haszontalan, ő pedig egy felesleges ember a társadalomban.


S. Tibor 43 éves, jól kereső, független, megözvegyült férfi. Ingyen és bérmentve vette a vállára azt a nehéz feladatot, hogy H. Orsolyát benzinmotoros láncfűrésszel feldarabolja, sósavban feloldott tetemének maradékát katolikus szertartás szerint a lakóhelyéhez közeli erdőben eltemeti. Sajnos egy láncfűrész ma már nem olcsó mulatság, ezért kérlek, küldd tovább ezt a levelet ismerőseidnek, így levelenként 70 fillért juttatsz a Kistestű Sorozatgyilkosokért Alapítvány számlájára, ha pedig a pénz összegyűlik, Tibor megkapja az alapítványtól a láncfűrészt.

Köszönjük!"

2016. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na igen. Akkor jól sejtettem.

Megérteném, ha kupakot gyűjtenének vagy csontvelő donort keresnének, stb.

Nagyon sajnálom, hogy betegek, és ezek a megosztások inkább felbosszantanak, mert tudom, hogy nem tudok rajtuk segíteni.

2016. ápr. 28. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!