Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » S. O. S.! Turbó hajnövesztésre...

S. O. S.! Turbó hajnövesztésre van szükségem! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Az előbb feltettem egy kínai póthajat és fényévekkel jobban nézek ki hosszú hajjal! Nem akarok többé rövid hajjal élni, öreges, stréberes, béna, elegem van. Ez nem én vagyok, vissza akarom nyerni a hosszú hajamat.

Ricinust, Bánfit, Phantenol habot, Das Gesunde vitamint próbáltam eddig de semmi. Semmi eredményt nem értem el.

Nem festem 1 éve, nem vasalom, nem kínzom semmivel, de ugyanúgy nő. Havi 1-1,5cm. Vállig ér. Megőrülök, nem bírom tovább rövid hajjal!!!

Az utolsó reményem a fejmasszázs, ha ez se jön be, akkor csak a póthaj marad.

Képtelen vagyok hónapokat, éveket várni!

Segítsetek.

:(


2016. máj. 6. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz éveket várni, akkor tényleg csak a póthaj marad. Nekem sokáig volt, nagyon szerettem. :)
2016. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Varrass póthajat,ennél gyorsabban ugyanis nem megy. Egyébként marhaság,hogy máshogy nézel ki,mivel a hajad már a válladig ér,nem oszt nem szoroz,hogy ennél mennyivel hosszabb, az arcodon, kinézeteden ez már nem változtat,max nagyon minimálisan.
2016. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos csak csatolhatósra van pénzem. :(
2016. máj. 6. 23:28
 4/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=iX7I7eKa7To


2:20

2:36


Bárcsak ilyen hajam lenne. :'(


Minimum 3-4 év. :'(

2016. máj. 6. 23:36
 5/8 anonim ***** válasza:
A Das Gesunde pedig nagyon jó,csinálj egy 4 havi kúrát!
2016. máj. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, de a varrást nem ajánlom, úgy tűnik, örökre tönkretette a hajamat - vagy csak 7 éve regenerálódik, nem tudom, mert közben volt egy allergiás reakciónak köszönhető fokozott hajhullásom is.


Amit tudok, hogy a varrott póthaj leszedése után - amit egy hivatásos, okleveles, póthajjal foglalkozó fodrász tett fel és varrt újra és újra fél évig - a tartása gyakorlatilag megszűnt, meg is ritkult, borzalom volt.


Szóval a csatosat ajánlanám a biztonság kedvéért. :) Illetve ami még segít, a dermarolleres vagy a mesolaser fejbőrkezelés (különleges folyékony hatóanyagot juttat a hajhagymákhoz). Nekem egy lézeres alkalom jelenleg 13 ezer Ft körül mozog, és már egy hét után érzem az állagváltozást. Egyáltalán nem olyan borzasztó ám a helyzet, mert a fenekemig leér a természetes hajam, de azért a mai rohanó világban néha jár neki egy kis extra tápanyagkúra. :)

2016. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm ! :)

Én már ott tartok hogy örülnék bármilyen minőségű hajnak csak legyen végre hosszúúú!

14 éves koromban volt utoljára igazán hosszú, egészséges, szép, festetlen. Utána gondoltam egyet és elmentem fodrászhoz, levágattam vállig érőre. Amikor láttam a szép hosszú egészséges tincseimet lehullani a földre, abban a pillanatban már megbántam. Meguntam 1-2 hónap alatt - gondoltam fel kéne dobni valamivel... Jött a festés. Vörös, sötétszőke, fekete, feketéből szőke, vissza barnára, megint sötétszőke, újra barna stb. Vasalás, otthon magamnak vágás. Így ment ez 5 évig. Volt amikor egy hétig az volt a délutáni programom, hogy suli után irány hidrogént+szőkítőport venni na és akkor szőkítsünk! Kb. olyan állaga lett a hajamnak, hogy ha húztam egy szálat, nyúlott mint a damil. :D De a feketétől megszabadultam.

Most egy éve van az, hogy nem festettem, már volt egy elviselhető hosszúsága, de szét volt töredezve, én pedig egy gyenge pillanatban gondoltam egyet és lenyisszantottam 10 centit. A fodrász még 10-et És most itt vagyok már félig eredeti hajszínnel, egészséges hajjal de a vállamnál csak pár centivel ér tovább! :'(


Kb. ez a hajam története, mindig is gyönyörű hosszú volt és ez lett belőle...5 évnyi kínzás eredménye.

2016. máj. 7. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok: nagyon sajnálom, ami a hajaddal történt, átérzem, mert én is megtapasztaltam az évekig tartó befordulást ilyen problémából kifolyólag.


A Joico termékeket ajánlom még, a 4 lépéses hajújraépítő kezelésük csodát tesz, már az első alkalom után látványos és érezhető a hatás. Annyi a hátránya, hogy csak fodrászatokban elérhető, mert kell némi szakértelem az elvégzéséhez. Magukat a termékeket is csak fodrásznak adják ki.


A Joico K-Pak termékcsaládnak azonban vannak kereskedelmi forgalomban, a boltjukban kapható, vagy rendelhető hajápoló termékei, én csak ezeket használom, illetve természetes olajokat.


Szurkolok, hogy mihamarabb elégedett legyél magaddal!

2016. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!