Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Főleg fiúk. Szerintetek...

Főleg fiúk. Szerintetek melyik a fontosabb egy lánynál formás popsi vagy formás has?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem.

Ha már külsőségek, akkor a szép arc.

De egyébként a személyisége az elsődleges.

2016. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted ennyiből áll egy lány?
2016. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Formas agy.
2016. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Az összhatás. De ha muszáj választani, akkor a popsi. Ne legyen lapos. És milyen a formás has? Izmos? Az nem fontos nekem egyáltalán. Csak ne legyen lógós, nagyon hájas.
2016. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
normális gondolkodás, normális viselkedés és magassághoz aranyos tastalkat a fontos a számomra.
2016. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy az ilyen kérdésekre azonnal özönlenek a feleslegesen mentegetőző válaszok...ezekkel akarjátok felszedni a kérdezőt?


Megfigyeléseim alapján a formás fenék sokkal fontosabb nekik. Olyat még nem hallottam, hogy egy srác odaszól egy másiknak "nézz milyen jó hasa van annak a lánynak", de fenékre ezernyi obszcén beszólást.

Akkor sem érdekli őket a lány hasa ha lóg, amennyiben a melle nagyobb. Sőt, ha kockás, izmos hasú akkor páran még fikázzák is, hogy hol van belőle a nőiesség.

2016. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és szerintem a fenék többet számít a kinézethez. A has is lehet szexi, de a fenék azért jobban.
2016. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a fenék. Nem zavar ha van egy kis hús a leányon. Ha síeléskor betemet minket egy lavina legalább nem halok éhen olyan hamar.
2016. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem mert nekem ebből áll egy lány.Persze fontos hogy kedves okos legyen egy lány és jó magam is lány vagyok csak kiváncsi voltam hogy ugy mégis melyik az a testtáj amelyik mégis kedvezöbb.
2016. máj. 10. 18:07
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Miért számít, hogy itt a gyakorikérdéseken kinek mi a fontosabb? Arra fogsz rágyúrni, amire több szavazat érkezik?
2016. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!