Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire gondoljak, ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak, ha a párom azt mondta, hogy a popsi a fontosabb, nem a cici vagy a punci?

Figyelt kérdés

A melleimen siránkoztam, hogy picik, és mondogatta hogy szerinte nem kicsik.

Így ment ez egy darabig, aztán említette a fenti kérdésbn lévőket.

Azt tudni kell, hogy kerek kis feszes fenekem van, imádja a kapcsolatunk eleje óta, tehát ezzel tisztában vagyok. De ennyire fenékpárti???

Egy ideje az anál témát is engedem neki, azelőtt sosem mert hát nem kellemes... de ha belejövünk elviselhető.

Sokszor ha szexre kerül sor akkor is a fenekem akarja d*gni, miközben könyörgöm, hogy a puncimba akarom..... régen a puncim is szerette mert jó meg szűk de most a kijelentés után olyan fura....


2015. okt. 11. 09:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a bajod?
2015. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

pasik véleménye érdekelne hogy mi van ilyenkor ha a tényleges női szerveket (cici, punci) ennyire felülírja a fenék?

Nőként ezt hallani kicsit lelombozó... :(

2015. okt. 11. 09:51
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Te találkoztál már férfiakkal egyébként? Mert a kérdésed alapján nem. Ha nem akarod seggbe akkor azt mondd meg neki.
2015. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Ó bazzmeg, én inkább visszafekszem aludni...
2015. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
most mit izéltek? lehet szeretni egy feneket és lehet fenékpárti de ennyire????
2015. okt. 11. 10:06
 6/17 anonim ***** válasza:
Tipikus példája annak, hogy ha nincs probléma, hogyan képesek a nők gyártani egyet.
2015. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kikényszerítetted belőle,hogy ezt mondja.Most,hogy kimondta már nem foglalkozol a kicsi melleiddel hanem a fenék témára vagy rákattanva.Ő csak segíteni akart,hogy könnyebben elfogadd az egyébként gyönyörű tested.

Viszont ha nem élvezed az anált akkor ezt beszéld meg vele,mert tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat.

Én imádom a szép kerek feszes,de nem túl nagy popókat,viszont oda soha nem dugnám be a farkam.

2015. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha egyszer be engedted a paradicsomba, miért akarna onnan kijönni. :))
2015. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

Az anált tegyük félre, ugyanannyira vonz mint amennyire nem.


Ha így nézzük a dolgokat és adott a 2 nemiszerv: cici, fenék én is utóbbit választanám. Volt egyszer egy ilyen cikk az indexen és az odalátogatók is döntő többségben a fenékre szavaztak.


A punci az más, az alapvetően nem olyan erogénzona mint a másik kettő. Az már a sűrű a levesben ha érted mire gondolok, azt kár belevonni az összehasonlításba.

2015. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

de béna vagyok! xD 2 nemiszerv xDD 2 erogénzona, reggel van sorry, most kelltem fel.


21/f

2015. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!