Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ilyen pofátlan emberhez...

Egy ilyen pofátlan emberhez menjek el és cibáljam meg?

Figyelt kérdés

Egy ilyen adok-veszek csoportban szoktam eladni a már nem használt ruháimat.

Jó állapotban vannak és fillérekért adom, hogy hátha valaki jobban hasznát veszi.

Idáig tökéletesen működött, én elküldtem postán, ők küldték a pénzt a kártyámra.

Belebuktam egy lányba, aki egy pár száz Ft-os ruhámat akarta megvenni.


Kedvesen írt, kértem a címét, mondtam,hogy holnap el is postázom,ha ő is küldi a pénzt.

Azt mondta küldi. Gondoltam akkor egyszerre elküldjük egymásnak suli után.

Erre ír délután,hogy nem ért el a bankba, megy holnap.

Másnap azt írja, már be volt zárva.

Teljesen türelmes voltam, írtam, hogy oké küldje másnap.

Egy hétig nem írt, hiába hagytam neki üzenetet, mivel nem ismerősöm nem látta-ő ezt mondta.

A csoportban üzentem neki,hogy írtam üzit.

Megnézte, és már azt sem tudta miről van szó. Mondom küldtem ruhát de a pénz sehol.... "jaa, egyik barátnőmnek szóltam ,hogy küldje el valószínüleg nem tette meg."

Mondom nem érdekel, küldje a pénzt.

Azt mondja nem akar veszekedést, küldi holnap.

Azóta eltelt két hét és semmi.

Már nem válaszol az üzenetekre.

60kmre lakik tőlem, arra gondoltam felkeresem,úgyis a hétvégén a közelben van dolgom.


Nem azért a pár pénzért, hanem a tiszteletlenség miatt megérdemelne 1-2 pofont.

Mit tennétek?


2016. máj. 10. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Pár száz forintért? Normális vagy?


Erre szokták azt mondani, hogy örülj neki, hogy pár száz forintért megtudtad, hogy kit kell elkerülj a jövőben!

2016. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem a pénzért, hanem az aljassága miatt!
2016. máj. 10. 18:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Minek? Még a végén téged vesznek elő. A szar embernek is ugyan olyan jogai vannak mint a rendesnek. Plusz anyagilag sem éri meg. Írd be szépen a csoportba mi történt akkor többen nem üzletelnek vele.
2016. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ja tanitsd móresre, s nem érdekel hogy elakarta küldeni meg barátnője..

Ha tartozik ki kell fizetnie. Ha felregisztrál Olvassa el a szabályzatot és tartsa be. Ha még ismernéd el lehetne nézni de igy.. Kiez, minek néz..

2016. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Már bocsika, de te voltál a hülye. Kellett neked odaadni az árut, amikor még ki se fizették. :D
2016. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, téged fognak felelősségre vonni, ráadásul kiállítanál magadról egy gyönyörű szegénységi bizonyítványt, ha egy ilyen piti dolog miatt ilyen primitív módon (pofozkodni és verekedni primitív dolog, ez van) reagálsz.

Úgy fog az egész festeni, hogy olyan törékeny az egód, hogy a legkisebb sértést sem bírja elviselni, ami pedig elég gáz.


Leírhatod a sztorit a csoportban tanulságként, hogy mások is tudják, kivel van dolguk, de ennél messzebre nem mennék. Nem ér annyit.

2016. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor, ti aztmondjátok hogy az ilyen ember csinálja tovább a meglopást mindenféle felelősség nélkül ez a helyes ?
2016. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ezt a verekedéses dolgot nem szó szerint értettem, nyilvánvaló,hogy nem fogom megütni a saját háza előtt (bár szívem szerint ezt tenném).

De annyit megtennék, hogy felkeresem, és legalább a ruhát visszakértem.

Igen, kicsit hülye voltam, hogy elküldtem előtte, de idáig működött, és nem gondoltam volna,hogy látszatra ilyen kedves lány ennyire pofátlan lesz.

Nem az egóm miatt, vesztettem már el nagyobb összeget is, viszont a ruha kedves volt számomra, és olyannak akartam adni aki meg is érdelmi. A másik ,meg amit az utolsó is írt, valahogyan azt szeretném elérni,hogy tanuljon belőle és ne azt lássa hogy az ilyen lopkodás kifizetetlen marad számára.

2016. máj. 10. 18:32
 9/13 anonim ***** válasza:

"pofozkodni és verekedni primitív dolog, ez van"


Melyik univerzumban?


Kérdező! Valahol megértelek és én is kikapnám az álkapcsát, de talán mégse keresd fel. Én is így lennék, mint te, hát azt mondom, hogy a csoportba írd ki, hogy ki ez a személy. Akkor nem fognak vele üzletelni. Tényleg olcsó ruha volt, hagyjad. Bár szívem szerint én is felpofoznám. Biztos választ adtam, tudom, de tényleg nem tudom, hogy mi lenne a helyes. A legjobb a felpofozás lenne, de lehet nem éri meg.

2016. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"pofozkodni és verekedni primitív dolog, ez van"


Melyik univerzumban?


Az összesben. Normális ember tudja agresszió nélkül rendezni a konfliktusait.

2016. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!