Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ilyen pofátlan emberhez...

Egy ilyen pofátlan emberhez menjek el és cibáljam meg?

Figyelt kérdés

Egy ilyen adok-veszek csoportban szoktam eladni a már nem használt ruháimat.

Jó állapotban vannak és fillérekért adom, hogy hátha valaki jobban hasznát veszi.

Idáig tökéletesen működött, én elküldtem postán, ők küldték a pénzt a kártyámra.

Belebuktam egy lányba, aki egy pár száz Ft-os ruhámat akarta megvenni.


Kedvesen írt, kértem a címét, mondtam,hogy holnap el is postázom,ha ő is küldi a pénzt.

Azt mondta küldi. Gondoltam akkor egyszerre elküldjük egymásnak suli után.

Erre ír délután,hogy nem ért el a bankba, megy holnap.

Másnap azt írja, már be volt zárva.

Teljesen türelmes voltam, írtam, hogy oké küldje másnap.

Egy hétig nem írt, hiába hagytam neki üzenetet, mivel nem ismerősöm nem látta-ő ezt mondta.

A csoportban üzentem neki,hogy írtam üzit.

Megnézte, és már azt sem tudta miről van szó. Mondom küldtem ruhát de a pénz sehol.... "jaa, egyik barátnőmnek szóltam ,hogy küldje el valószínüleg nem tette meg."

Mondom nem érdekel, küldje a pénzt.

Azt mondja nem akar veszekedést, küldi holnap.

Azóta eltelt két hét és semmi.

Már nem válaszol az üzenetekre.

60kmre lakik tőlem, arra gondoltam felkeresem,úgyis a hétvégén a közelben van dolgom.


Nem azért a pár pénzért, hanem a tiszteletlenség miatt megérdemelne 1-2 pofont.

Mit tennétek?


2016. máj. 10. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha fent van az anyja/apja facebook-on, írj neki egy levelet, hogy milyen gyereket nevelt.
2016. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem láthatom az ismerőseit és nem is írhatok az üzenőfalára ,sehogyan nem tudom máképp elérni.
2016. máj. 10. 20:18
 13/13 anonim ***** válasza:

Írd ki a csoportba a nevét adatlaplinkkel, hogy neki ne adjanak el semmit.

Ha fel tudod keresni, megteheted, de ne csinálj semmit, csak jelenj meg előtte, mosolyogva köszönd meg, hogy nem fizette ki a ruhát, és kívánd, hogy egészséggel használja. Talán a tény, hogy ennyi miatt is meg lehet találni, megijeszti kicsit, és elgondolkodik, de legalábbis meghúzza magát egy ideig.


Tudod, mint amikor a filmekben a maffia "megkocsikáztatja" a főhős családját, de nem bántja, csak megmutatja, hogy meg tudná tenni. :D

2016. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!