Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Senkit sem tudok szeretni egy...

Senkit sem tudok szeretni egy jó ideje. Mindenki közönbös számomra. Mit tehetnék? Lent kifejtettem

Figyelt kérdés

Nem vagyok magányos,sok barátom van.A gond az,hogy senkit sem tudok szeretni.Minden ember akit ismerek teljesen közönbös a számomra.Hogyan oldhatnám ezt meg?Tudom furán hangzik,de emiatt már nem élvezem az életet sem.

Így inkább a munkába és a karrierembe teszem az összes energiám(Ami jól megy legalább).Ez már több,mint 5 éve tart

Trollkodók kíméljenek...


2016. máj. 11. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus és/vagy önismereti tréning kellene neked. Magadtól nem fogsz túlesni ezen a kiégett korszakodon.
2016. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell pszichológus, magadbab gondold végig mi az oka, esetleg a múltban milyen sérelem ért. Mindent fel lehet dolgozni de magunknak kell, persze segíthetnek mások de ők csak az ajtót mutatják meg.... folytatnom nem kell :)
2016. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ez kiégés lenne?
2016. máj. 11. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!