Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak akkor keresnek a...

Miért csak akkor keresnek a barátok, rokonok, stb, amikor kell tőlem valami? Vagy amikor valamire szükségük van?

Figyelt kérdés
Amikor pl,születés napom van akkor meg annyit nem mondanak hogy ......meg!
2016. máj. 13. 08:08
 1/7 acelsziv ***** válasza:
Megsúgom, hogy az ilyen nem barát, hanem élősködő. Keress más barátokat a rokonokat meg küldd el a francba
2016. máj. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nyilván, mert ennyit érsz nekik.
2016. máj. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen rokon és "barát" is. Kettőn áll a vásár, egyrészt az ember hozzászoktatta őket, hogy ezt vele meg lehet csinálni, másrészt ők is bunkók. Állj a sarkadra, például mondd a szemükbe ezt. Nem kell dühösen, ordítva, csak jegyezd meg: "Béla, van egy olyan érzésem, hogy csak akkor keresel, mikor szükséged van valamire". A reakció meg fog lepni és döntő lesz. Aki lelép, azért nem kár.
2016. máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mostanában rendszert váltottam,nem segitek senkin,ők se segitenek rajtam soha! Ennyi!
2016. máj. 13. 08:20
 5/7 A kérdező kommentje:
inkább hozzászoktattam őket,mert mindig segitő kész voltam. :-(
2016. máj. 13. 08:22
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell ennyire szélsőségesen hozzáállni. Örülj neki, ha hozzád fordulnak, mert ezek szerint számíthatnak rád. Ugyanakkor fogadd el, hogy egyébként számukra nyilván nem vagy érdekes, szórakoztató és ez biztosan nem az ő hibájuk. A születésed meg nem a te érdemed, hanem a szüleidé.
2016. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, te az a típus vagy, aki sorban áll a lóf* szért, és meg is köszöni, ugye? Tényleg azt tanácsolod a kérdezőnek, hogy engedje meg, hogy áttiporjanak rajta?
2016. máj. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!