Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnyaságra, butaságra,...

Csúnyaságra, butaságra, anti/asszocialitásra és életképtelenségre a halálon kívül van más megoldás?

Figyelt kérdés
Aki egy utolsó szarnak született az örökké az is marad?
2016. máj. 13. 19:54
 1/8 anonim válasza:
ha a gondolkodás módján változtat akkor minden más lesz, ezen csak magad változtathatsz
2016. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebész, magántanár, az antiszociálisság az nem baj, és végül egy Worst-Case Scenario handbook.
2016. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam változtatni, de a tényeken nem lehet.

Buta vagyok mint egy fogyatékos, kb. úgy is viselkedek. E mellé még ronda is. Pénzem sincs plasztikára, pedig már rég átszabattam volna magam.

2016. máj. 13. 19:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb. olyan vagyok mint egy elmebeteg a gumiszobában.
2016. máj. 13. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Van,nyugi,irtam priviben,segiteni szeretnék
2016. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De hát te tudsz írni. Ez hatalmas dolog.

Aki jól tud fogalmazni, már hülye nem lehet.

Szerintem csak a felfogásoddal van a baj.

Az én életemben is minden szar. Ahogy idősebb leszek, minden egyre rosszabb...ha lehet egyáltalán még hova fokozni. :/ mégse akarom kinyírni magam, mert talán sok év múlva jön egy lehetőség , amitől megváltozik az életem.

2016. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahol most tartasz, az az eddigi donteseidnek az eredmenye. Ha nem tettszik ami most van, akkor itt az ido uj/mas donteseket hozni, nem gondolod?


Mindenen lehet valtoztatni, csak akarni kell. Ha nem akarod, mi nem tudunk helyetted valtoztatni. Ezt te fozted, neked kell megenned. Ha szar az ize, akkor tessek mast fozni. Hogyan? Hat ugy hogy keresed az uj recepteket. (termeszetesen nem szo szerint kell venni az utolsot;)

2016. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérlek ne legyél öngyilkos!!! Ne! Mármint ha ez megfordult a fejedben,akkor se!
2016. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!