Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bepisiltem a pszihológusnál,...

Bepisiltem a pszihológusnál, Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék már vissza menni.
2016. máj. 13. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy , milyen nemű és hogy az istenbe történt? :D Részleteket írjál, mert lehet egyáltalán nem gáz és akkor nem para. De meséld el.
2016. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem kelelt előte pisilnem meg semmi. Feláltam oszt rám jött. Mondta hogy menjek vele valami társasjátékot játszani. Ő kiment a játékéért én meg már nem bírtam tartani majd be vizeltem. :D :D

13,F

2016. máj. 13. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ha mondjuk idősebb lennél, akkor gondolhatja hogy valami bajod volt, aztán nem gáz. De így őszintén én se mennék vissza :D

Bár ha nem látta/nagoyn kicsit pisiltél az nem gáz szerintem, ennyivel visszamennék. De ha teljes adagot kiadtad, akkor én elkerülném :D

Meg utolsó sorban ha olyan valami miatt voltál ott, hogy ilyen pánikolós vagy, és ilyen tüneteid vannak, akkor meg teljes mértékben megérthető és nem fog lenézni miatta. Sőt, azon lesz hogy ezeket kikúrálja belőled.

2016. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Teljes adag :D

Enyhe kényszerbetegség-tisztaságmánia

2016. máj. 13. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
A pszichológus hogy reagált erre? Amúgy nem kell aggódnod, hidd el, egy pszichológus sokféle emberrel, sokféle történettel és sokféle eseménnyel találkozik, neki nem az a dolga, hogy ítélkezzen feletted, emiatt nem kell szégyenkezned sem. Ha csak emiatt nem akarsz már visszamenni, akkor hagyd ezt a gondolatot a fenébe, menj nyugodtan hozzá legközelebb is.
2016. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Akkor barátom keress másik dokit :D Főleg hogy csak ilyen betegséged van, ezzel nem annyira sürgős visszamenni :D
2016. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmit. Fel ajánlotta hogy menjek ki a mosdóba.
2016. máj. 13. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy érzed, hogy segít, menj vissza hozzá - előfordult már valószínű mással is, akikkel foglalkozott, megzavart téged, hogy boncolgatni kezdett - meg fogja érteni, és átsegít ezeken a nehézségeken, reméljük meggyógyulsz
2016. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tisztaságmániával kezel te meg nem akarsz visszamenni.

A te életed. Én visszamennék.

2016. máj. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!