Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma már nem lehet olyan hogy...

Ma már nem lehet olyan hogy az ember nem ismer valamit?

Figyelt kérdés
Miért ennyire elvárás hogy az ember ismerjen meg tudjon mindenre a választ, ha meg nem tudja tudatlannak könyvelik és lenézik semmibe veszik ?
2016. máj. 14. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
rossz a környezeted.Nincs olyan aki mindent ismer minden témát tökéletesen tudna. Manapság a guglitudás inkább elterjedt,szóval ha nem tudsz valamit rákereshetsz,szóval ha fontos a téma hamar tudod pótolni a hiányosságot. De ez is csak felületes ismeretet ad,mert azért netről pölö belgyógyászatot tanulni azért nem lehet ,oda kell a gyakorlat is és sok év.
2016. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ismertem egy kisvárost, amiről szó volt. Az egyik barátnőm háromnegyed órát röhögött rajtam, hogy milyen hülye vagyok, mert ez annyira alap és tudnom kéne. Aztán ez megtörtént még egyszer. Később amikor ő nem ismert egy várost, akkor szépen eljátszottam ugyanezt. Azóta nem csinálja.
2016. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!