Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki ismer (t) afgán embert,...

Aki ismer (t) afgán embert, az milyen véleményen van róluk? Milyen az afgán ember tulajdonságai?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:

A sulinkan vannak paran, de mind testver vagy tuokatastver. A fiu nagykepu, az egyik lany sem szimpi, de a masik 2 lany aranyos.

13/L

2015. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Engem mindenki afgán bevándorlónak néz, mert lassan 2 hónapja nem borotválkoztam, ráadásul most van jó pár centi hajam. Pedig előtte mindig kopasz voltam. Általában nagy arcszőrzetük van, ha ez érdekel. :P


18/F

2015. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
68%
Borzalmasak. Buták, agresszívak, erőszakosak, hangosak, állandóan üvöltöznek, büdösek, stb.
2015. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
#3, utóbbi mintha ráillene a "turbómagyar" focidrukkerekre is, akik voltak szivesek szétverni a fél várost
2015. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

# 3


rasszista vagy

2015. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember másmilyen. Milyenek a magyar emberek? Nem tudnám megmondani, pedig magyar vagyok. Vannak jók és rosszak is. Milyenek az afgánok? Vannak jók és rosszak is. Nekem vannak afgán ismerőseim és mindet kedvelem, jófejnek tartom. :) (van, aki itt nőtt fel, van aki csak pár hónapja van Európában...) Ettől függetlenül biztos vannak rossz afgánok is, tekintve, hogy léteznek tálibok, meg terroristák. De vannak olasz meg orosz maffiozók, a magyar börtönök is tele vannak. Akkor milyenek az emberek? Rosszak? Nem, csak van köztük rossz is. Meg jó is. Afganisztánban is.
2015. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
46%
Én pakisztánit ismerek azzal nincs gond, mondjuk vannak dolgok melyekben mások mint mi, (pl. barnább bőr, más anyanyelv, muszlim, nem eszik sertés húst, nem iszik alkoholt) ezt leszámítva nem sokban különbözik tőlünk!
2015. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy a mi kultúránktól messze eltéró kultúrából érkeztek.A miénket nem ismerik,de megvetik.Az övéket akarják ránkerőltetni,mert meggyőződésük,hogy csak az övék jó kultúra.Vallásuk alapvető tanítása,hogy azokat,akik istent nem úgy képzelik el,mint ők Allahot,nem hisznek Mohamed prófétajukban,és a Koránban,azokat ki kell irtani a Földön.Ehhez el kell szaporodniuk,s addig meg kell játszaniuk,hogy milyen jó emberek.
2015. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nemetorszagban elek, es afgan a baratom, fel eve vagyunk kb egyutt, es nagyon kedves, gondoskodo, es a tenyeren hordoz, megved, jo persze vannak dolgai pl nem szereti ha a fiuk meg neznek, a suliban egyik fiu nagyon nezett ezert oda akart menni, de amugy nagyon nyugodt es vicces,a hugommal jokat jatszik, sot a hugom ugy megszerette hogycsak na, jo lehet azt gondoljatok mert a parom ezert mondom a jokat,vannak neki is kisse rossz dolgai pl ne nagyon menjek ferfiak koze, ha meg megyek megharagszik de ezzel egyutt tudok elni, de a vallasi tema pl mondta hogy nagyon jol esett neki hogy a ramadant vele csinaltam (nem vegig) de sose eroltetne ram az o vallasat, egy eletet tervezunk egyutt, most sajnos neki vissza kell mennie afganisztanba, nem nem toloncoltak ki, a csaladja miatt megy vissza a novere csaladja itt marad, es ismerek mas afganokat, arabokat is sulibol meg a parom miatt, es mind nagyon kedvesek voltak velem, tisztelet tudoak, egy rossz szot nem szoltak hozzam, es megtartottak a tisztes tavolsagot is, es itt az en kornyezetemben mindegyik nagyon kedves, evfolyamomba jott ket uj fiu nagyon viccesek es segito keszek, a lanyokkal is jol kijonnek de megtartjak a tavolsagot.

Mindenki mas, de itt a fiuk\ferfiak akiket ismerek sose neznek rossz szemmel egy nore, sot segget meg ilyeneket megse nezik, mert szerintuk tiszteletlenseg. Akik tenyleg hisznek allahban(beke legyen vele) az be is tartja a korant, es mindent ami benne van.

Eleg regi ez a kerdes, de gondoltam hatha valaki meg nezi :)

2016. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ismerek afgánokat, többet is. Mindegyik vendégszerető, és ha vendég van a háznál akkor nem sajnálja egyik sem a pénzt.

Van amelyik nagyon jószívű és kedves, tisztelettudó, melegszívű. Van amelyik olyan csodabogár, sokat olvas, tanul, alig dugja ki az orrát. És van ez a csőcselék, amelyiknek szerintem minimum a fele meleg. Hangoskodnak, ordítoznak, hablatyolnak és egész nap az utcán mászkálnak.


Tehát pont olyanok mint a magyarok. Van rendes és van olyan amelyikkel szóba nem állnék.

2019. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!