Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged nem idegesítenek azok...

Téged nem idegesítenek azok az emberek, akik mindenhová magukkal cipelik a párjukat?

Figyelt kérdés
Családban, barátok között is van ilyen, aki minden egyes programra magával cipeli az aktuális párját, attól függetlenül hogy nem ismeri senki az adott társaságban, esetleg nem is kedvelik. Plusz onnantól fogva, hogy párja van, nem lehet az illetővel semmi privát dolgot megbeszélni, mert mindig ott van mellette a párja is. Titeket nem szokott ez bosszantani? Miért kell összenőve lenni a másikkal állandóan?
2016. máj. 14. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
De.
2016. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Egy időben zavart, de rájöttem, hogy ilyenkor nem vele van a baj, hanem velem, ha én nem tudok elég nyitott lenni, ha ott van az új személy. Ő meg valószínűleg nem koloncként "cipeli" magával, hanem azért, hogy bevezesse a baráti körébe, szóval megéri kicsit toleránsnak lenni, mert lehet tök jó fej, de nem tud érvényesülni és megmutatni magát, hogy ki is valójában, ha mi csak szükségtelen rosszként tekintünk rá.
2016. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
És az nem idegesít, hogy bele sem gondolsz abba, a másik mennire szeretne minél több időt eltölteni az aktuális párjával, mert erre van igénye? ha valakinek az jó, hogy 0-24-ben a másikkal legyen, azt tartsd már tiszteletben..
2016. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert ugye az ilyen privát dolgokat senki nem a párjával beszéli meg.
2016. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Engem idegesít. A párjával együtt tud lenni akkor is, ha épp nem a barátaival van. Néha-néha azt mondom, persze, hozza csak, ismerje meg a baráti kört stb. De amikor már nem lehet kettesben beszélni, mert le sem szállnak egymásról, és mikor beszélek hozzá, képes belemászni a párja szájába, az rendkívül irritáló, gusztustalan és nem megfelelő viselkedés egy társaságban. Kellemetlenül érzem ilyen helyzetben magam. Vagy tanulja meg összehangolni a barátait és a társát úgy, hogy megosztja a figyelmét, vagy ha nem tudja és mikor a barátaival van is csak a párján lóg, akkor inkább válassza külön a két helyzetet, mert a többieknek lesz kényelmetlen.


Úgy gondolom, mind a társaságnak, mind a szerelmes párnak toleranciát kell tanúsítania.

2016. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A bulikra, még a nagyobb összejövetelekre jöhetnek persze, az abszolút nem zavar. Sőt, minél nagyobb a társaság, annál jobb a hangulat. De azért ha valami problémám van, azt nem szeretném ha egy idegen is végighallgatná. Egyébként utolsó, a privát dolgokat az ember megbeszéli a saját párjával, de kétlem hogy a legjobb barátjának a párjával is meg akarja.
2016. máj. 14. 13:24
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, utolsó előttinek szólt a válasz. Az utolsóval egyetértek. :)
2016. máj. 14. 13:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan önszántukból vannak mindig együtt. Egyikük sem hurcibálja a másikat.
2016. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát, remélem a barátom környezete nem így áll hozzám, mint te. :)

Szinte minden baráti vagy családi összejövetelre "cipel" engem. Azért mert egyrészt szeretne minél több időt velem tölteni, másrészt mert szeretné, ha az élete része lennék, beilleszkednék a családi-, és a baráti körébe is. Ez meg is történt.

Engem speciel nem zavar ha a barátnőmmel tart a barátja is ha találkozunk. Nem szoktam zavartatni magam előtte, ugyanúgy beszélek vele is az intimebb dolgaimról. 25/N

2016. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!