Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik kipróbálták az LSD-t...

Akik kipróbálták az LSD-t miért mondják hogy minden illúzió, hogy a valóság illúzió?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Próbáld ki te is,és megtudod! Ezt nem lehet elmagyarázni.Olyan kb,mintha egy ízt vagy színt szeretnék leírni neked.
2016. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

2#, De el lehet magyarázni.ú

Válaszolva, Ez nem csak lsd-nél van. Minden lelkeddel kapcsolatot növelő anyag ilyenné teheti egyént.

Mert "valóság" mit 4 érzék szerved és főleg szemed felfog, nem létezik úgy, ahogy érzékeled. Így valóságnak egy nagyon elmásított mását, illúzióját érzékeljük.

Amikor elég magas dózisban hatnak bizonyos anyagok agyra, az szuper érzékenyre állítódik és vagy állítódhat gondolatok segítségével, így nem csak 5 fizikai érzék szervünkből agyba menő adatokat érzékelhetjük érzékelhető erősséggel.

Ha józanul nézel valamit, láthatsz sistergő fényt.

Ha koncentrálsz, láthatod mindenhol más színűnek, egyszerre nagyobb foltokban villódzónak, mindenhol egymástól különbözően villódzónak. Fizikai energiákkal általában nincs kettősség érzékelhetően.

2016. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondja minden LSD kipróbáló ezt. Az LSD hatására az agyad stimulálódik és az érzékszerveid erősebben érzékelnek, sokan ezt egy jobb valóságérzetnek tekintik és ezért mondják.
2016. máj. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem törvényszerű, de azért valahol jellemző. Úgy tudnám elmagyarázni, hogy az LSD annyira más élmény mint a hétköznapok, hogy egészen új megvilágításba helyez mindent. Én pl azóta azt gondolom, hogy igazából egyetlen nézőpontok van egész életemben, nincs viszonyítási alap. Tehát simán lehet, hogy minden csak a fejemben játszódik, de hogy így van e, az igazából mindegy is. A lényeg, hogy számomra a világ annyi, amennyit én látok belőle. Én vagyok az egyetlen 100%-ban fix dolog, amiről bizonyos lehetek. Ehhez a látásmódhoz talán illik az illúzió szó.
2016. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, ha kicsit zavaros, de tényleg nehéz az ilyesmit elmagyarázni.
2016. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha józanul nézel valamit, láthatsz sistergő fényt.

Ha koncentrálsz, láthatod mindenhol más színűnek, egyszerre nagyobb foltokban villódzónak, mindenhol egymástól különbözően villódzónak. Fizikai energiákkal általában nincs kettősség érzékelhetően.


Valaki magyarázza már el nekem, hogy most itt mit akart mondani mert meghaladja a képességeimet! Omg.

2016. máj. 15. 15:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyémeket is ne aggódj :D
2016. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Red Vixen kicsit ezomániás. Ha nem ragadtál le az ezo humbugok szintjén, akkor nem is fogod megérteni! :D
2016. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Valszeg azért,mert így is van,a fizikai valóság nem igazi.De ezt nem minden alkalommal lehet megtapasztalni.
2016. aug. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én nem próbáltam a papírt, csak a gombát, de tudom miről beszél aki ezt mondja. Egyszerűen nem lehet megmagyarázni, abban az állapotban iszonyatosan sok információ áramlik az agyadba, konkrétan belelátsz egy másik dimenzióba ha magad elé nézel, a tárgyak pedig abban a dimenzióban fognak mozogni, de mivel ezt a "dimenziót" csak akkor látod, nem tudod elmondani valakinek aki nem látta soha, hogy mi az és miért gondolod hogy illúzió amit ő lát. Nem lehet elmagyarázni milyen a sárga szín annak aki sosem látta.
2017. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!