Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha iszonyatosan...

Mit tegyek ha iszonyatosan szégyellem a lábfejemet?

Figyelt kérdés

Ez az egész "fóbiám" kb 3 éve kezdödött, és elöször csak egy kicsit szégyeltem, de mostmár minenki elött betegesen szégyellem, soha-sohasem vagyok zokni nélkül.... Már engem is nagyon zavar ez az egész, senkinek sem engedem meg, hogy lássa, nyáron a 40 fokban is rövidszàrú vászon conversekben vagyok, strandon tengerparton is abban vagyok, vízbe nem megyek be... Ha nincs rajtam cipö vagy zokni akkor úgy érzem magam mintha nem lenne rajtam ruha. Már akkor kínosan érzem magam ha valakiét látom vagy arról beszél, sokan kiabáltak velem, hogy ez már ijesztö és, hogy elvisznek orvoshoz. A szüleim azt hiszik, hogy ott vagdosom magam (sajnos volt már erre példa) de szerintem ez a szorongásom miatt van... Van pszichologusom ha valaki kérdezné.

12/L



2016. máj. 15. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
es a pszichologusod mit mond? mert valoban nem normalis.
2016. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit szégyellsz rajta?
2016. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ha szeretned takargasd. A pszichologussal meg mukodj egyutt es egyutt ki fogjatok tudni deriteni az okat. :)
2016. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat !:) A pszichologussal meg nem beszelgettunk errol... de szerintem erot veszek magamom es felhozom a temat... Nincs semmi szegyelni valom rajta megis szegyellem...
2016. máj. 15. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig elképesztő testrész a lábfej :D

Taekwondosként mondom nem tudnák így élni. Nekem a talpam volt gyenge ezért szoktam rá arra hogyha csak elmentem sétálni akkor mezítláb tettem. Akkoriban még volt normális beton és nem volt mindenhol üvegszilánk. Most már nem tenném pedig azóta sokkal strapabíróbb rajta a bőr.

Igazából ez nem egy olyan fóbia amivel nem lehet együtt élni, de mindenféleképp kúráltasd ki mert számomra elképzelhetetlen.

2016. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem csùnyàbb az enyèmnèl!!! Küldj kèpet ha gondolod, nem lehet csùnya.
2016. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdezőt törölték, nem érdemes válaszolni.
2019. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!