Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van, nagyon rosszul...

Elegem van, nagyon rosszul érzem magam, iszonyatosan szenvedek. Mit tegyek, hogyan legyek jobban?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan rosszul érzem magam lelkileg,szó szerint fájdalmat/nyomást/szenvedést érzek a mellkasomban és a fejem is széthasad.


Egyrészt nem jövök ki a pénzemből most idén nem tanulok van egy érettségim és dolgozok de az átlagfizetés kb. 55ezer Forint egy hónapra igazából részmunkaidős próbálok keresni még munkát,de elég nehézkes :( Most ebben a hónapban kaptam majdnem 70ezret,de nem tudom mire költsek/mire ne. Kellene rengeteg ruhát vennem, eg telefont nem kell iphone de azért internetezni lehessen rajta, külön tanárokat kell fizetnem és félre is kell raknom,mert különben b**szhatom az egyetemet!SZüleim nem tudnak támogatni.

Kellene egy kondibérlet is,mert dagadék vagyok. Szeretném magam jól is érzeni,mert sose tudok egy moziba elmenni pl,mert semmire se marad pénzem.

Szeretethiányom is van annyira vágyok egy barátra(pasira). Tovább szeretnék tanulni,de már azt se tudom mi legyek folyton csak a pénz a pénz a fontos,mert itthon nem támogatnak és nem tudok az lenni,ami szeretnék. ÁÁÁÁÁDDDADADADDAD Elegem van!!


2014. dec. 8. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ezt 50ezerből megoldod,király vagy!!
2014. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem készíts listát arról, hogy mit szeretnél elérni és azt rangsorold. Pl. szeretnék fogyni, egyetemre menni, bulizni, ruhát venni, moziba menni stb. Azután tegyél hozzájuk érveket és ellenérvek, amiből kialakul egy rangsor. Mondjuk szeretnél fogyni, ahhoz nem feltétlen kell kondibérlet, egyél kevesebbet, edz otthon. Akkor kondibérletet nem vettél, és még a kajapénz is alacsonyabb. Ha egyetemre akarsz menni, akkor inkább oda tedd a pénzt. Nekem is van olyan telefonom, amin lehet internetezni viszonylag jól, és 13k volt. Vegyél ruhát, de csak annyit meg olyat, amit tényleg felveszel. Készíts tervet a költségeidről. Dönts, hogy mi az, ami igazán fontos. Takarékoskodj az energiával, a vízzel.
2014. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
számold ki mire mennyi kell írd fel és oszd be úgy a pénzed, hogy kijöjjön minden hónapban amit eltervezel...pl kondi bérlet nélkül is tudsz fogyni...futni tudsz menni anélkül is! ne a pénz miatt idegeskedj, oszd be, tervezz előre és ne idegeskedj miatta...de akkor sem ha váratlan kiadás jön közbe!
2014. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Otthon lakom anyukámmal meg a tesómmal,de 3-an élünk az ő 80ezres fizetéséből tehát valamilyen szinten ez nekem zsebpénz,de mégis magamnak kell ruhát,kaját,utazást fizetnem.
2014. dec. 8. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:

mennyi a "kötelező kiadásod"? (kaja, utazás, ruha)

és mennyi marad másra?

2014. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!