Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek...

Lányok mi a véleményetek olyan férfiról, aki nem dolgozik, mert már 6db kiadó lakása is van?

Figyelt kérdés

Konditerembe jár, futni, úszni, szaunázni, kirándulni, tengerpartra évente többször, kocsikázni.

Összejönnétek ilyennel, imponálna a sok szabadidő, vagy pont ellenkezőleg? Ilyen életvitel nálatok céltalanságnak számít?


2016. máj. 17. 19:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ez most társkeresés, vagy tényleg egy komoly kérdés? :D
2016. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem keltené fel az érdeklődésemet különösebben, mert teljesen más világ vagyunk, de vannak olyan nők, akik viszont azonnal ugranának erre, szóval hajra :D 24L
2016. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Én imádnám. És nem a sok pénz miatt, mielőtt aranyásónak hinnétek, hanem a sok szabadidő miatt. Mivel szerintem pont ez lenne az élet értelme, hogy szabadon éljünk, minél több dolgot élhessünk, tapasztalhassunk meg együtt. Ez az igazi szabadság mikor nem vagy 8 órában helyhez kötve számodra érdektelen emberek közé. Az életben megadatott időnk nagy részét munkára "pazaroljuk" és nem arra hogy azokkal az emberekkel és elfoglaltságokkal töltsük akikkel vagy amikkel szeretnénk. Természetesen mindenkinek ezt a totális szabadságot kéne megélnie, az más kérdés hogy így az egész társadalom összeomlana és anarchia meg káosz lenne.

Viszont én erre vágynék szívem szerint. Utaznék, tanulnék, megismernék és megtapasztalnék mindent amit csak lehet és mindezt a szerelmemmel tehetném az lenne az igazi boldogság.

2016. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Én nem bírnám ha naphosszat céltalanul együtt lődörögnénk,,nekem kapcsolaton belül is kell a szabadság , nem szeretem ha rám telepszik a másik fél..az fojtó számomra :)

De nem vagyunk egyformák,,van kinek ez nagyon is bejön :)

2016. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Ha nem motiváció nélküli, vannak céljai, akkor akár.

Ami érdekelne, hogy jutott hozzá....

2016. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez nem kizáró ok, de nem is kiváltképp vonzó számomra :)

Ha ezzel henceg, akkor esélye sincsen!

2016. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kéne, mégis minek.
2016. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nem zavarna de ennyivel nem tudna megfogni 21/L
2016. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kovpet ***** válasza:

"Én nem bírnám ha naphosszat céltalanul együtt lődörögnénk"


Hát izé, attól, hogy neki van passzív jövedelme, neked nincs. Csak kellene dolgoznod valamit, hogy megélj. Vagy automatikusan arra számítasz, hogy eltartanak? :)

2016. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Kedves kovpet, pont,hogy nagyon rosszul értelmezed az írásom,,,nem várom el senkitől és nem is vártam el sosem ,hogy eltartson.Nem bírom a céltalanságot !!!! Ez azt hittem jelent valamit.

Igaz nincs hat házam csak egy és hozzá egy lakásom ,de ha lenne is dolgoznék..

Értelmezd újra :)

Köszönöm :)

2016. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!