Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek...

Lányok mi a véleményetek olyan férfiról, aki nem dolgozik, mert már 6db kiadó lakása is van?

Figyelt kérdés

Konditerembe jár, futni, úszni, szaunázni, kirándulni, tengerpartra évente többször, kocsikázni.

Összejönnétek ilyennel, imponálna a sok szabadidő, vagy pont ellenkezőleg? Ilyen életvitel nálatok céltalanságnak számít?


2016. máj. 17. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Én imádnám. És nem a sok pénz miatt, mielőtt aranyásónak hinnétek, hanem a sok szabadidő miatt."

Neked attól még dolgoznod kell, nem ajánlotta fel, hogy eltartja a jövendőbelijét.. szóval hiába van sok szabadideje, ha te heti 5x8-10 órában melózol.

2016. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tehát dolgozik végülis...lehet hazudni, de az emberek legnagyobb részének ez a vágya, hogy így élhessen. Ki akarna 8-1o órát hajtani, ha anélkül is van kellő pénz? Ez nem jelenti azt, hogy az illető motiválatan és céltalanul tengeti a napjait. Pont így, hogy nem kell aggódnia az anyagiakon van lejetősége kiteljesíteni önmagát, hobbijainak, álmainak élni, bejárni a világot és társai.
2016. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es. Én egy ideális állapotot írtam le. A velem való kapcsolata így működHETne egy ilyen pasinak nyilván csak akkor, HA neki is megfelelne. De mivel én is csak olyannal tudnék lenni, akinek az az ideális, hogy minél többet legyünk együtt, így az elméletemben ez evidens. Vagyis ha lazán el tudna tartani, akkor örömmel meg is tenné, mint ahogyan ez fordítva is igaz lenne. Amúgy meg dolgoznék is attól még kisebb vagy rugalmas óraszámban, de csakis olyat amit szívesen csinálok.


Üdv

Nemtudomhanyadikvalaszoloakisokatomlengett

2016. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én összejönnék vele, de szerintem ő nem akarna összejönni velem, mert én hétfőtől szombatig 10-12 órát dolgozok és gyakran még vasárnap is 4-5-öt. Szóval gyakorlatilag semmi szabadidőm nincs. És valószínűleg folyton az lenne a baja, hogy miért nem járok el vele soha sportolni, kirándulni...
2016. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!