Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is k*rv*s mostanáb...

Szerintetek is k*rv*s mostanában Ariana Grande viselkedése?

Figyelt kérdés
Nem rég jött ki az Into you és a Let me love you című dalának a videóklippjei és borzalmas ahogyan kelleti magát bennük. A Dangerous woman is már eléggé r*b*nc*san lett meg csinálva, de most az Into you az valami irtó förtelmes. Eddig egy aranyos lány volt most meg egy nagy k*rv* lett.

#Ariana Grande #Let me love you
2016. máj. 24. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Mindig is az volt.
2016. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Igen !!!nekem sose volt szimpi

Kelleti magát az embereknek . Undorító......

K * r v a R * b a n c

2016. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Azt hiszi hogy szexi közben meg egy ribi
2016. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
72%
Nekem semmi bajom a videóklippekkel, szerintem jól sikerültek :)
2016. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Lássuk be.. a legtöbb énekesnek van ilyen klippje. Szinte mindegyiknek.

A hírnév, a pénz.. nincs olyan híresség akinek ne lenne legalább egy olyan videója.

Nekem tetszik mindkét klip.

Igen, régen aranyos kislány volt, most meg aranyos nő. Mindenki felnő egyszer ës megválatozik, el kell fogadni.

Nem pucér a videókon! Az alsőnemű olyan, mint a fürdőruha;D Oké, oké, tudom nem azzal van a baj, de akkor is. Ha nem tetszik ne nézd meg a klipet;)

2016. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Azért az elég gáz, hogyha egy férfi félmeztelenül van egy videóban az szexi, de ha már egy nő fehérneműben szerepel akkor k*rv*, r*b*nc. :/ Double standards..
2016. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

A Dangerous Woman kicsit tényleg sok szerintem de a többivel semmi bajom nincs.

És tényleg megváltozott: felnőtt. És ezért nem lehet hibáztatni. Gondolom ezek után is lesznek olyan videók, amikben nem így szerepel. Most ilyet akart. És tényleg: ha nem tetszik, ne nézd.

2016. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
61%

Így igaz.. Felnőtt.

A videóklip nem a rajongók kívánsága alapján valósul meg. A ,,qrvás" viselkedésről meg annyit, hogy ismét nem a rajongók szablyák meg, hogy hogyan kéne kinéznie. Másnak meg lehet, hogy a stílusváltás előtt nem tetszett.

Gondolj a Wrecking ball videóklipre... sokan megjegyezték, hogy milyen szép, sokan pedig azt, hogy milyen gusztustalan. Ariana videói ehhez képest? Miley-ra lehet mondani a ,,k*rv*s" jelzőt, Ariana viselkedése ezt egyáltalán nem tükrözi...

2016. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Imadom Arit de az uj albuma nagyon slutty.

Foleg az side by side klippje.

2016. szept. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nagyon imádhatod őt ha le sem tudod írni az új dalának a nevét (side TO side)
2016. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!