Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális némelyik tinédzser viselkedése és értékrendje?

Figyelt kérdés

Például az, hogy a lányok többsége a Facebookra olyan képeket rak fel ami nem odaillő, és túl sokat mutat.

És az a szó, hogy "menő" már a mindennapjaik része szinte mindent ezzel magyaráznak meg. Lehet csak engem idegesít de szinte mindenre ez a válasz. Pl milyen menő az a cipő ez a kép az a ruha stb. Ha valami szerintük nem menő egy másik kortársukon akkor ő le van ejtve. "Mert ő nem elég menő". Mindenük egyforma, hogy véletlenül se legyen valami más mint a többinek de ha valakinek nem a khaki színű kabátja van akkor az már "nem éri fel a szintjüket". Azt hiszik sokuk,hogy körülöttük forog a világ a másik nem számít. És ez a Facebookos lájkéhesség már kiakasztó az értékrendjüket "lájkokban" mérik mert 100 lájk alatt az ember egy senki. És ha egyeseknek megmondod az igazat még ők vannak felháborodva és akkor te leszel az idióta.

A fiúk többsége meg ilyen bokor szerű hajjal jár mer az szintén "menő". Lehet egyesek még ollót életükben nem láttak.

Az szokott legjobban idegesíteni mikor valaki kiírja, hogy "like és megy külső belső esély" ezt megmagyarázná valaki, hogy mire jó mit szeretnének bicikli belsőt meg külsőt vagy mi? Nagy problémáik ha nincs internetkapcsolata közelükben egyesek nem bírnak ki például egy tanórát, hogy ne internetezzenek. És a közösségi hálózatokon csak osztják az észt de durván.

És aki normális az egy senki. Világrengető dolog az ha nem olyan egy ember mint ahogy azt ők elvárják. Ne hagyjuk ki persze a "komoly kapcsolataikat" sem. Nem tudom de mit akarnak ők 12-14 évesen a kapcsolattal ahogy ők hívják. Ezt a kapcsolatnak hívott dolgot ami abból áll számukra, hogy kirakják Facebookra, azon kívül semmi értelmes nincs benne ebből már divat lett. Ennyi idősen már ezzel foglalkoznak és ha nincs barátjuk/barátnőjük akkor jöhetnek a "szomorú vagyok nincs senkim, öngyilkos leszek a bánattól" idézetek. Ezek csak szerintem nevetségesek? A lányok többsége egy beképzelt Facebook pic&@ a fiúk meg már lányok lesznek.

Ilyenkor mondom azt, hogy mi van veled generáció? Sokuk el van tévedve de remélem vannak még normális felfogásúak köztük.

Még sorolhatnám de az lehet beletelne egy évbe is de nagyon kiakasztó, hogy mi minden megváltozott ez a mai világ már olyan mint lennie kéne.



2016. ápr. 6. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Hát figyelj, a Facebook egy MMORPG szerű dolog. Ha valaki kap a képeire több 100 hüvelykujjat akkor az már god tier. Ne foglalkozz velük, véleményem szerint a buta, sorozatgyártott emberek élnek ebben a világban ahol a lájkok számítanak csak. Van aki nem szereti a mostani divatot, például én se. Nincs torony hajam, se fültágítóm, se tejeskávé színű ruhám, és még mindig élek. Vannak barátaim nem is kevesen ahogy ugyanígy gondolkodnak és élnek. Nincs probléma a generációval, csak aki buta annak most több lehetősége van kiélni magát mint mondjuk 20 éve amikor erre még nem nagyon volt lehetőség.
2016. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy ez nem csak szerintem van így.:D
2016. ápr. 6. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Életképtelen,szánalmas generáció. Négy csaj ülnek a lépcsőházban iskolaszünetben,féjszeznek,tízpercenként megszólal valamelyikük:írt rám a Roland! Újabb 15 perc,másik csaj megszólal:Írt rám a Szabi! Ugyanez megy a játszótéren is,nyomorékok...valamit nagyon elrontottunk...
2016. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Én is szoktam olyat hallani, hogy ú ez rám írt meg ez hát istenem.

A legidegesítőbb amikor csinálnak egy "szelfit" kiposztolják és odaírják csodás nap a legjobbakkal a való életbe meg nem tudnak beszélgetni egymással mert a valóságban nem tudnak emojikat küldeni.

2016. ápr. 6. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik, hogy mindenki csücsörít a photoshoppolt, egy kaptafára készült képein. :) Korábban azt hittem, hogy majd kinövik, de már az anyukáik is elkezdték! Meg hány hasonló dolog van még... Itt az eredménye a nyugatról hozott, meg a tv-ből áradó mosléknak és néphülyítésnek.
2016. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!