Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 éves koromig nem akarok...

30 éves koromig nem akarok megállapodni lány létemre, ez normális? Többi lent

Figyelt kérdés
Még csak 17 éves leszek, már nem járok iskolába és konkrétan nincs életem. Se barátok se semmi. Egész nap itthon ülök. Még nem csokoloztam de udvaroltak már nekem ha lehet így mondani csak én sose adtam könnyen magam es így nem jutottunk sose egyrol a kettőre. Egy csomo ismerősöm van aki most 16-17-18 éves es már gyereke van!! Van amelyikkel egyutt van az apa de van amelyik más emberrel neveli. De én ezt el se tudnám képzelni, hogy ilyen fiatalon szüljek vagy hogy egyáltalán megalapodjak egy fiú mellett. Eldontottem hogy 29 éves koromig utazgatni fogok, pénzt gyűjteni, élni... es aztán ami jon. Csak hát az a baj, hogy addigra már lehet h nem fogok kellenni senkinek meg lehet h akinek most kellenek annak már rég csaladja lesz mire nekem beno a fejem... ti mit gondoltok?
2016. máj. 25. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Hogy nagyon gyerek vagy még, és gyerekfejjel gondolkodsz.

Menj vissza tanulni.:)

2016. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy az, amit Te eltervezel, egy dolog... másik dolog, hogy az élet majd mit hoz. Legtöbb esetben a kettő tök eltérő. Amúgy meg járj emberek közé, dolgozz,tanulj, élj. Minden jön majd magától, sokszor nehézségekkel együtt,de azok által fogsz lelkileg fejlődni. Az élet nem forgatókönyv. Legalábbis az enyémet úgy tűnik, nem én írom,csak igyekszem jól játszani benne :)
2016. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális. Majd változol. Hiába döntesz el előre dolgokat, az úgysem úgy lesz. Az életben jönnek olyan előre nem látható dolgok amik megváltoztatják az életed, a gondolkodásod, stb.

De azért iskolát nem ártana folytatni, mert így nem hogy utazgatni nem lesz pénzed, de kajára sem felnőttként.

2016. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem volna huszonévesen utazgatni, aztán egyrészt közbejött egy betegség, másrészt csak 33 éves koromtól van rá pénzem... Ember tervez, Isten végez, nem tudhatod, mi lesz, de egyébként teljesen normális az elképzelésed.
2016. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és ez hülyeség, hogy nem fogsz kelleni senkinek, tanúsíthatom, hogy jóval 30 fölött is kellhet az ember az ellenkező nemnek :) Aki meg most kellene neked, azt addigra úgyis elfelejted, mert nagyon sok embert meg fogsz még ismerni életedben.
2016. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!