Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha 20 évesen még...

Az normális ha 20 évesen még nem tudom mit akarok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem. Mondjuk én is ebben a cipőben járok, de próbálkozok.
2014. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd kiderül a folyamat közben
2014. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se tudom közel 30 évesen se.
2014. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se 22 évesen, harmadéves egyetemistaként.
2014. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális... csinálja valamit, próbáld ki a dolgokat, ismerd meg önmagad! :)
2014. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 24-25 évesen kezdtem kapisgálni.. de én is sokat szenvedtem emiatt tizenévesen, huszas éveim elején.. Ismerd meg jobban önmagad ( pl.: naplóírás által, de lehet bármilyen önismeretei dolog), utána már könnyebb lesz! ;) Sok sikert! :)
2016. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszercsak itt volt ez a kérdés a megválaszoltak között. :) Régi válaszoló vagyok.


Nos, most, egy hónap múlva 24 évesen se tudom, mit akarok.

Illetve egyre jobban félek a munka világától. Reggeltől délutánig - általában egyhelyben ülve - robotolás, majd 6-ra haza. Főzni kellene, mert így olcsóbb, ráadásul a félkész meg mirelit meg egyéb kaják még egészségtelenebbek. Mosogatni is kellene. A mosógépet is be kellene indítani, utána teregetni kellene. Takarítani kellene. A párunkkal beszélgetni kellene. A gyerekeket nevelni kellene, beszélgetni, játszani, tanulni valük. A párunkkal... olyan életet is kellene élni. Sportolni kellene. Önmagunkkal is kellene foglalkozni. ...és akkor még nincs növényünk, nincs állatunk, nincs hobbink.... Hétvégén meg ugye néha kirándulni kellene, családdal, párunkkal, barátainkkal... Mozi, színház, étterem (ez este is lehet ugye), városnézés, Balatonozás nyáron, túrák stb...


Ez megrémiszt. :(

Nem hiszek abban, hogy fentiek megoldhatók (semmilyen munkamegosztással sem!).

Valamik csorbát fognak szenvedni, és így a lelki és testi egészségünk is!!



Szóval én csak félek a munkától...

2016. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!