Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ingyenesen hozzáférhető...

Ingyenesen hozzáférhető konnektorok térképe, "konnektorkereső"?

Figyelt kérdés

Miért nem csinált még senki konnektorkereső applikációt?


Egyszerű lenne: térkép, helymeghatározás, és bárki által bővíthető adatbázis. Pár önkéntes felhasználó akadna, akik ismerik a lakóhelyüket, és bejelölik a térképen, hogy hol van ingyenes (vagy fizetős, pl. éttermi) konnektor. Ez bárhol jó szolgálatot tehetne, annak, aki telefont, számítógépet töltene, vagy csak gazdacsere előtt kipróbálna egy hálózatról működő eszközt. Vagy csak annak, aki nem helybéli. Csepp a tengerben, de összességében egy ilyen app emelné a hazai tájékoztatás béka $egge alatt lévő szintjét.



2016. máj. 25. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon jó ötlet :)
2016. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem se időm, se pénzem rá, ezért írtam ki. Nagyon örülnék, ha valaki megcsinálná.
2016. máj. 25. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Openstreetmap erre van kitalálva. Bármilyen hasznos adat térképszerűen felvihető rá.
2016. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erről az jut eszembe, hogy egyszer hallottam, hogy valahol Spanyolországban egy fiatal pár mindig órákat imádkozott a templomban hetente többször, a pap teljesen meg volt hatódva... aztán kiderült, hogy arról van szó, hogy hajléktalanok és ott töltik a mobiljukat :D
2016. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekik is jó lenne, bár ők valószínűleg fejből tudják mindet.
2016. máj. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!