Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik bárki számára hozzáfér...

Létezik bárki számára hozzáférhető adatbázis ahol rendszám alapján meglehet keresni egy autó tulajdonosát?

Figyelt kérdés
Van egy elhagyott F Astra Tiszaújvárosban, amit szívesen megvennék, de fogalmam sincs, ki lehet a gazdája.

2016. márc. 5. 10:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%

Nincs.


De ha van egy sün ismerős...

2016. márc. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétnaponta ismétlődő kérdés. Nincs. Te sem szeretnéd, ha bárki kutakodhatna a dolgaid iránt. A sün ismerős meg sokat kockáztat azzal, ha segít kideríteni.
2016. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tomcatters ***** válasza:
Hát én úgy tudom,h csak hivatalos szerveknek elérhető ez a dolog.. Illetve hallottam valami ügyfélkapuról,ahol regisztrálni kell..., és ott talán találsz valamit :)
2016. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapun csak annyit, hogy a rendszámhoz tartozó autó forgalomban van-e, illetve típusa. Mást nem.


****

Kérdező, gondolj bele:

Legyen mondjuk egy 30-40 milliós kocsi. 70-es IQ-nál valamivel értelmesebb rossz fiú lekérdezi a tulajt. Megvan a cím. Drága kocsihoz valószínűleg nem putri tartozik. Ahol a kocsi lakik, oda érdemes ellátogatni festményeket, ékszereket, drága szőnyegeket megszemlélni.

2016. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha bejelentem a rendőrségnek és nem találják a gazdáját az autónak valamilyen módon hozzám kerülhet?
2016. márc. 5. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen módon most is. Törvényesen akkor, ha hivatalból elárverezik, s megnyered.
2016. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. márc. 5. 15:39
 8/11 veterán vas ***** válasza:

Mi lehet csábító egy ismeretlen eredetű, bizonytalan állapotú, vadidegen autóban?

Emberek ennyire szeretik a zsákbamacskát?

2016. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem minden alkatrészt olyan könnyű beszerezni. Tekintve, hogy már nem gyártják. Ez meg ott áll már évek óta és jó eséllyel vannak benne számomra használható dolgok.
2016. márc. 5. 15:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Azután mi lenne, ha te hagynál üzenetet az autó szélvédőjén a tel.számoddal?!
2016. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!