Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagypapámnak lesz a temetése,...

Nagypapámnak lesz a temetése, de nincs temetéshez illő fekete ruhám, se egyberészes, se felső, se hosszabb szoknyám. Hol tudnék egy fekete ruhát vagy felsőt beszerezni? És arra gondoltam, hogy esetleg fekete fátyollal?

Figyelt kérdés

2016. máj. 25. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Boltban... mindenhol van fekete színű ruha, fátyollal meg ne bohóckodj, melyik évszázadban élsz?
2016. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fekete ruhát bárhol kapsz, a fátyolt pedig színpadias túlzásnak érzem. A temetés nem erről szól. Gyászold meg a nagypapádat, add meg neki a végső tiszteletet, a temetését ne divatozásra és ne a saját magad sztárolására használd.
2016. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

temetési etikettbe olvastam a fekete fátyolt. nem kéne ítélkezni.

oké fekete ruha sok boltba van, de nem hiszem hogy egy fenékig érő ruhába kéne mennem.

az okosság sugárzik belőletek.

2016. máj. 26. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt szerintem nem mi vagyunk az "okosok" Bármelyik boltban találsz egy fekete nadrágot és egy fekete blúzt, nem kisestélyiben kell gondolkodnod. Ha ennyit sem tudsz megoldani önállóan, akkor szerintem te ne bíráld a mi értelmi képességeinket.


Bármelyik bevásárlóközpontban vagy kínai boltban beszerezheted néhány ezer forintért, de csak, hogy lásd kivel van dolgod:


[link]

[link]

2016. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!