Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leglányosabb színű...

Melyik a leglányosabb színű tornadressz: piros, kék, fekete vagy más szín?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

a tangás.

de am mind1, jó csaj kell bele

2014. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
86%

Ezek közül a piros a leglányosabb,de pl nekem pinkben volt általánosban.A tangás is jó,abból is van több szín.

Hány éves lányra kéne?

2014. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos szerintem a pink vagy a halvány rózsaszín, de a lila, a mályva sem rossz.

A piros is jó ilyen szempontból.

Kékből is több fajta van, van világos és sötét is.

Igazándiból nem hiszem hogy jelentősége lenne,

Iskolai tornázósnak elég a piros vagy a halvány kék (igénytelenebb szín). Feketét már inkább akkor ha valami csoport tornázás van és a többi lány is "egyen" feketében van....kicsit hivatalosabb.

Egyébként létezik szürke és grafit szürke, ezüstös szürke szín is.

Sőt fehér sárgát is láttam már

Igazándiból szerintem a világ összes színében készítenek tornadresszt :)


De ha a leglányosabbat keresed akkor az a már említett halvány rózsaszín lesz.

Egyébként az hogy mennyire lányos egy dressz az függ attól is hogy milyen a szabása, esetleg milyen plusz fodor vagy szoknya van rajta.


Egy balettozó lány.

2014. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele teljesen mindegy a színe a tornadressz az lány ruha és pont. Tudom jól hogy van fiúkra is dressz de az kimondott fiúknak van többnyire trikós fazon és nem bugyis alja van hanem rövidnadrágos. Én aerobikoztam évekig és volt nálunk pár fiú is, és a versenydresszeinket kimondottan úgy csinálták hogy fiúknak is egyen legyen a miénkkel de nekik a rövidnadrágos változat volt mégis nekünk meg a hagyományos bugyis aljú.

Persze emlékszem hogy 15 éves koromban kaptunk dresszeket edzésekre és akkor nekem is volt kimondott rövidnadrágos fazon, a cég aki adta nekünk direkt úgy csinálták hogy azt a fiúk is hordhassák, de végül nem vettük be versenyre mert sokunknak nem tetszett meg kényelmetlen is volt a rövidnadrágos része miatt olyan rossz volt a varrás a lábaközénél hogy egyszerűen idegesített, és mozgás szempontjából sem tudtunk benne rendesen mozogni, a lábunkat is alig bírtuk felemelni a kellő magasságba a kellő gyorsaságba.


A színe igazából mindegy ha versenyre kell vannak olyanok is amiket kövekkel meg egyéb csili vili dolgokkal díszítenek vagy szoknyákat varrnak rá meg fodrokat. De sima dresszek közül aminek bugyis az alja az már alapból lányos, igazából onnantól kezdve a színe mindegy, és én szerintem a hosszú ujjú dresszek még lányosabbak ezek közül, meg volt nekem garbós nyakú is amin egy kisebb lyuk volt kivágva a dekoltázsomnál az nagyon csajos dressz volt pedig csak egyszerű sötétkék volt. Azt az egyet nagyon imádtam, pedig utáltam a tornadresszt minden téren de azt az egyet szívesen hordtam, sőt volt olyan nap talán áprilisba amikor 30 fok körül volt nagyon meleg volt és hirtelen jött én meg akkor az albérletbe voltam anyummal és még nem vittük le a nyári cuccainkat akkor volt hogy otthon nem akartam bugyiba meg pólóba lenni akkor fogtam a dresszem magamra húztam és az nagyon kényelmes volt nekem, főleg hogy picit be is vizeztem így nagyon jól éreztem magam, és akkor nyáron is elég sokat volt rajtam otthon meg nagy ritkán az udvarra is csak úgy kimentem vele, meg volt amikor anyum megkért hogy menjek el a boltba ami tőlünk 200 méterre volt akkor is csak azt a dresszem húztam magamra már 40 fokos hőségbe és alá hogy mégse lássanak szinte bugyiba csak egy rövid mini szoknyát vettem rá és teljesen elviselhető volt mert az a dresszem vékony anyagú volt és hihetetlen jól szellőzött főleg hogy akkor enyhe szél is volt és nagyon jól esett úgy kint lenni.

2014. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nekem a piros tetszik :)
2014. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Személy szerint nekem a hangulatomtól függ, hogy mikor melyik számomra a leglányosabb.

Talán alapból egyébként nekem is a piros, de a fekete is nagyon szexi (imádom a fekete, szép női lábra simuló fényes sztreccs nadrágokat is), és a kék is hasonlóan izgató tud lenni számomra.

(F)

2014. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
jaj nekem a fehér jön be mindenből csak .... :-D
2014. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fényes rózsaszín, lila, halvány kék: szerintem ezek a legcsajosabbak. Na meg ha szoknya is van rajta vagy veszel rá.
2015. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fényes halványlila és rózsaszín ezek nagyon csajosak.
2015. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
en a feher hosszu ujju tornaruhat imadom hordani ket oldalt 2-2 kek vagy piros csikkal,- most isez van rajtam
2018. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!