Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire igaz hogy az angol...

Mennyire igaz hogy az angol nők és férfiak csúnyák?

Figyelt kérdés

Én itthonról mindig azt hallotta hogy az angol nők és férfiak nagyon csúnyák (láttam képeket is neten róluk persze lehet csak kiemelt példák voltak). És én most az echte angolokra gondolok, nem a betelepült keleti vagy kelet-európai emberekre. Az egyik pasi ismerősöm aki kiment azt mondta szerinte tévednek mások mert igenis vannak szép nők Angliában is. Nem tudom milyenek lehettek, félre is érthette senki nem mondta ott nincsenek hanem hogy a tipikus angolok nem szépek, valszeg más betelepülteket látott annak nem angolokat (hacsak nincs kevés kivétel).

Szóval, mennyire igaz, legtöbbjükre, az átlagra?



2016. máj. 28. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Noi szemmel nézvek a pasik vagy nagyon rondák vagy elképesztoen helyesek. Általában ezt a két végletet látom. Mikor tesom kint volt nálam, o is megjegyezte, hogy sokkal tobb nagyon helyes pasit lát itt az utcán mint Magyarországon. Nokbol és azt mondom, hogy átlagosak. Mondjuk én egy tetovált szemoldoku, muszempillás, fekete vagy szoke muhajas not nem tartok szépnek. Itt szerencsére kevesebb ilyen holgy mászkál az utcán.
2016. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem tudom. Viszont a német nők nagyon csúnyák. Amelyik szép, arról rendszerint kiderül, hogy valamelyik őse bevándorló volt.
2016. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Mivel a szépség erősen szubjektív, csak annyira, hogy aki ezt állítja, annak épp nem jönnek be. Én például szépnek találom az angol nőket.
2016. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Kint élek Angliában,elég válogatós nő vagyok,de azt kell mondjam a magyar pasiknál nincs jobb! Kuva rondák az angolok,egyetlen egyszer találkoztam itt jó pasival,az is magyar volt,szóval üdvözletem küldöm az otthoni férfiaknak azzal az üzenettel,hogy nálatok nincs jobb! 😉

Az egyáltalán nem igaz,hogy itt 2 véglet van,vagy ha igen,érdekes hogy én csak a rosszabbikkal találkozom. Aki csak kiszagolt Angliába,az is tudja,hogy itt az emberek torzarcúak. Pont!

2016. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Csúnya és szép emberek mindenhonnan kerülhetnek. Vannak szépek és vannak csúnyák az angolok és a magyarok között is.

Viszont: majd 9 éve kinn vagyok, azt tudom elmondani, hogy butábbak, mint az akkori Magyarország, amiben még éltem...ezt azért mondom így, mert lassan egy évtizede kinn élek és azt kell mondjam, itt a gyékából azt szűröm le, hogy butul a fiatalság Magyarországon is sajnos.

Az tény, hogy valamiféle beltenyészet kialakult itt Angliában, ami genetikailag kissé effektálja őket. Az, aki először jön ki Angliába megdöbbenve tapasztalja, mennyi itt a "sérült", "fogyatékkal" élő ember. Rengeteg anollal ismerkedtem meg és nem nagyon ismertem olyat, akinek a családjába ne lett volna valaki fogyatékos, vagy valamilyen beteg...most lehet azt mondani, hogy Magyarországon is sok ilyen van...de aki kinn él, tudja miről beszélek. Itt pl népbetegség a halláscsökkenés, majdnem mindenkinek ott van a fülén a hallókészülék. Nincs olyan iskola, ahol ne lenne egy külön osztály a gyengébbeknek...ők így hívják őket. Persze ezek állandóan változó osztályok. Egyik gyerek matekórán megy abba az osztályba, másik gyerek olvasás órán megy át a lassabbakhoz.

Egyébként én is csúnyábbnak tartom őket, de a pakik mellett gyönyörűek. Na, ha valaki nem látott még csúnya...de írtó csúnya újszülöttet, az inkább ne nézzen meg egy paki újszülöttet, mert még rosszat álmodik.

2016. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez csak altalanositas. En is lattam erdekes alakokat, de nagyon helyes angolokat is. Barmelyik nemzetnel elmondhato ez az allitas. #aszepsegrelativ #:))
2016. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!