Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj az írásommal?

Mi a baj az írásommal?

Figyelt kérdés

Sokan itt belekötnek, oké bevallom nem magyar billentyüs laptop ezért rövid ékezettel irok, de ezt leszámitva nem értem, mi a probléma az irásommal ?

Sokan főleg nők szoktak szólni, hogy ilyen helyesirással..

Meg valaki azt Irta, hogy a mondatban a szavak sorrendje nem jó. Vagy vannak mondatok, amikben nincs logika, nem értik meg. Most pl ebbe a kis szövegbe, mi a hiba ? elmondhatná valaki, helyesirást leszámitva, nem jó a sorrend ?


2016. máj. 30. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Sokan itt belekötnek. Oké, bevallom, nem magyar billentyűs laptop, ezért rövid ékezettel írok, de ezt leszámítva, nem értem mi a probléma az írásommal.

Sokan, főleg nők szoktak szólni, hogy ilyen helyesírással...

Meg valaki azt írta, hogy a mondatban a szavak sorrendje nem jó. Vagy vannak mondatok, amelyekben nincs logika, nem értik meg. Most pl. ebben a kis szövegben, mi a hiba? Elmondhatná valaki. A helyesírást leszámítva, nem jó a sorrend?


Így hangzana helyesen.

2016. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg érthető amit írsz, de a megfogalmazás nem a legszebb. Ha egy bonyolultabb problémát próbálnál meg körülírni, gondokba ütközhet az aki dekódolni szeretné.


Eléggé összevissza ugrálsz, ez első mondat jó példa rá.

2016. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj most Istenem az az 1-2 vessző.. :D na meg hogy kérdőjelet egyből a mondat végén utolsó szónál?

Miért, az nem helyes ha kihagyok szóközt ?

2016. máj. 30. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy intelligens nővel akarsz kezdeni, akkor figyelned kell a vesszőkre is.
2016. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahha értem! összevissza ugrálok ? Ebben van valami :)
2016. máj. 30. 16:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!