Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy ennyire hasonlí...

Létezhet, hogy ennyire hasonlít rá?

Figyelt kérdés

Annyira aranyosan mosolygott rám valaki a napokban, hogy kíváncsi lettem a kilétére.

Megtaláltam egy közösségi oldalon, legalábbis azt hittem először ő az. Elkezdtem vele beszélgetni. Megkérdeztem tőle, hogy aznap járt-e arrafelé, ahol én is. (Konkrét helyet és napot írtam.) Azt mondta, hogy aznap nem volt ott.

Lehetséges akkor szerintetek az, hogy összekevertem a kiszemeltet ezzel az emberrel? Vagy csak letagadta volna? Nem volt rólam kép fent ha ez fontos.


2016. jún. 2. 17:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ez eddig jól hangzik romantikus indulásnak, hajts rá:)

Amúgy valahol a világban mindenkinek él egy elég jó hasonmása.

Néha még a hang is stimmel.

2016. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy eddig csak kétszer láttam. Először nem is figyeltem annyira, aztán második alkalommal már felfigyeltem rá.

Nő vagyok egyébként.

Hogy érted, hogy romantikus indulásnak jó? Vagy ez csak irónia volt?

Nem értem vagy csak nem akarom. Össze vagyok zavarodva.

2016. jún. 2. 19:45
 3/19 anonim ***** válasza:

Úgy hogy aranyos a történet. Szerintem Fönt össze akarnak hozni vele:)

Nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=xYdHdigK9Yw

2016. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Akkor most mi is a helyzet?

Sanszos, hogy vele beszéltem csak letagadja?

2016. jún. 2. 20:29
 5/19 A kérdező kommentje:
Vagyis hogy őt láttam, csak letagadja?
2016. jún. 2. 20:34
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 külön illető. A másikhoz is odamehetsz, hogy ne haragudj, de beszélgetek egy sráccal a fb-on, nem te vagy az? (Mutathatod a megtalált illető lapját.)

A lényeg, hogy mindkét szálon indulj el, és egyáltalán nem baj, ha ismerkedésnél a lány kezdeményez.

Légy bátor.

2016. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha annyira hitetlenkedsz, kérd meg, vegye elő a személyijét. Akkor végleg kiderül az igazság.
2016. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Azt írta, hogy bizony szokott a környéken járni, és nem ismer hasonló illetőt.

Ezért lettem bizonytalan. De egész eddig ezen kattogott az agyam mellékvágányon. Mondom nem lehet, hogy ennyire hasonlítanak. Ráadásul egy fényképen lehet másabb az ember, mint a valóságban.

Aztán megkérdeztem nemrég, hogy mikor lesz a környéken legközelebb. Még nem válaszolt, nem is látta még.

Megnéztem a filmet. Szép mese.

Most, hogy belegondolok mintha már korábban is láttam volna, csak nem tűnt fel nekem eddig.

2016. jún. 2. 22:26
 9/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a fényképe nem színes. Nem látom a színeket. A fényképen a fényviszonyok sem olyanok, az arcvonások hangsúlyosabbak, én nem ezeket figyeltem élőben, hanem egyben az arcát, aztán a szemeit.

Hát rá hasonlító személyt még nem láttam a környéken sem.

Mintha ikrek lennének. Kíváncsi vagyok a válaszára.

Még egy fontos momentum:

Amióta láttam őt újra, azóta jobban figyelnek a helyiek. Nem paranoia. Szinte észrevesznek. Sétáltam egy fiúval, akkor is nagyon megnéztek. Előtte egyáltalán nem.

2016. jún. 2. 22:31
 10/19 A kérdező kommentje:
Rólam nincs fent most kép.
2016. jún. 2. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!