Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy ennyire hasonlí...

Létezhet, hogy ennyire hasonlít rá?

Figyelt kérdés

Annyira aranyosan mosolygott rám valaki a napokban, hogy kíváncsi lettem a kilétére.

Megtaláltam egy közösségi oldalon, legalábbis azt hittem először ő az. Elkezdtem vele beszélgetni. Megkérdeztem tőle, hogy aznap járt-e arrafelé, ahol én is. (Konkrét helyet és napot írtam.) Azt mondta, hogy aznap nem volt ott.

Lehetséges akkor szerintetek az, hogy összekevertem a kiszemeltet ezzel az emberrel? Vagy csak letagadta volna? Nem volt rólam kép fent ha ez fontos.


2016. jún. 2. 17:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Meglátom mit válaszol, és ha meglátom élőben, akkor rákérdezek. Nincs bennem félelem. :) Ha ilyen miatt cikiznének a környéken, az róluk szól, nem rólam.
2016. jún. 2. 22:35
 12/19 A kérdező kommentje:
Valakivel összekevertem.
2016. jún. 3. 17:49
 13/19 anonim ***** válasza:
De mindkét fiú tetszik, nem? :)
2016. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Ez a másik is tetszik, de nem őt kerestem. Engem inkább a mosolygós érdekel.

Megtaláltam ezt a másikat Instagramon is, ahol más szögből is le van fotózva. 100% nem ő az.

Csak van az a beállítás fotókon, amikor mások a vonások is, és azen nagyon hasonlított rá.

2016. jún. 4. 09:56
 15/19 anonim ***** válasza:
A jóvonású, jóarcú külső elvileg remek génállományra utal (a természet szempontjából érdemes párzani vele és utódot hozni tőle a világra) ,ám mégis azt tanácsolom, ennyire ne forogjon a külső körül minden:)
2016. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Majd izgulok, hogy lesz-e kisbaba:)
2016. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Izgulhatsz.

Hasonlítanak, de nem ő volt az.

2016. jún. 5. 17:20
 18/19 anonim ***** válasza:
És az eredeti célszemély eltűnt? Azóta se sikerült ráakadni?:(
2016. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordul, hogy az ember ügyetlen, nem lép, nem jön össze, aztán hónapokig szomorkodik. Majd egy új eset ragyogása törli az egész emlék jelentőségét.
2016. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!