Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a terveitek a következő...

Mik a terveitek a következő öt évre?

Figyelt kérdés

#terv #öt év
2016. jún. 2. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lediplomázom, munkába állok, a többi meg majd alakul. :)
2016. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megtanulok angolul és oroszul - egyelöre még elég alapszinten vagyok mindkettöben - hogy eredetiben tudjak olvasni könyveket az adott nyelveken.
2016. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két pici gyerekem van, ősszel újra munkába állok. Most költöztünk új házba, folyamatosan szépítgetjük, berendezzük. Szeretnék angol nyelvvizsgát és komolyabban elkezdeni rendszeresen sportolni. A szüleimmel minél több időt eltölteni, mert már idősek.
2016. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megtanulni németül is középszinten, mint angolból. Bejutni arra a szakra, ahol tovább szeretnék tanulni, érdekel. Felépíteni az életem valamennyire. 16f
2016. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 piriiiii ***** válasza:

Egyetem és/vagy munka.

De minimum saját élet és saját háztartás a szülőktől teljesen külön. Innen jó messzire.

2016. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Jöhetnek még. :D
2016. jún. 3. 07:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Megszerezni a szakmát, amit most tanulok (ha minden jól megy, akkor ez még 2 év), megtanulni még egy idegen nyelven (orosz), külföldre menni, talán férjhez menni. Kb. ennyi. :)
2016. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!