Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak gyorsan? A...

Hogyan tanuljak gyorsan? A következő hetekben 11 zh-m lesz, és a legfontosabb a matek és a kémia. Hogy készüljek fel ilyen rövid időn belül?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:

puska. Mialatt írod tanulsz is + ott lesz szükség esetére.


Nem kell játszani a szende ártatlan szüzet, mindenki puskázik, nem te leszel a becsület szobra ha megbuksz a zh-n

2015. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még mindig a mókusra szavazok !!!

LEEEE A NYUSZIVAL!!!!!

2015. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azokat tanuld leg inkábbb amik a legfontosabbak (anyagonként)

Valószínüleg ,csak azok lesznek( jó esetben , ha mázlid van )

SOIK SIKERT!!! :-)

2015. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Xd BOCSI leginkább*
2015. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy, leginkább. Te is beleestél abba a hibába, amibe sok egyetemista: attól még, hogy év közben nincs dolgozat, attól még tanulni kéne.


Most magolsz mint állat (vagy megpróbálsz puskázni, de az nem egy életbiztosítás, ha olyan a tanár és lebuksz, akkor nagyon elvágtad magad), aztán vagy összejön, vagy nem - a tanulság meg a jövőre nézve az, hogy hatékonyabb a szinten tartással tanulni, és ZH előtt ismételni, mint két hét alatt bevágni mindent :)

2015. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak mondom, nem mindig lehet év közben tanulni. Nálunk a tanárok 2 héttel a vizsgák előtt méltóztatnak megadni a tételsort, meg hogy mik a tankönyvek, akiket fel kell dolgozni... Kicsit védelmére keltem a kérdezőnek, a matek mondjuk más jellegű dolog.


Szerintem is próbáld a lényeget kiválogatni, és ne azt csináld, hogy valamit nagyon alaposan megtanulsz, míg valamiről nem tudsz semmit, hanem inkább mindenből tudd az alapokat, vagy az egyszerűbb dolgokat, hogy bármit kell csinálnod, azért valamit le tudj írni.

2015. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Furán hangozhat de...

Speedezzél. Nagyon erősiti memoriát, tanulási készséget, kevesebb alvás=több tanulási idő ha akarod, koncentráció készség több mint duplázódása.

Emellett marijuanát tudnám ajánlani de legjobb lenne együtt.

Koncentráció növekedés de kell hozzá akarat, ott tartsd ahol akarod, tanulási készség nagy növekedése, agyi szint növekedése.

Ha valaki azt hinné troll vagyok vagy viccelek itt... NEM! És nem csak tényekre alapozva mondom ezeket, tapasztalatból is.

2015. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!