Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS! Mit tegyek, el fog múlni...

SOS! Mit tegyek, el fog múlni vagy mi lesz?

Figyelt kérdés
8.-osvagyok és egyszerűen már mindennap bőgök azért mert 18.-án ballagás lesz....nagyon félek a középsulitól és attól hogy az itteniek közül majd mindenki elfelejt...mert hát nekem tényleg mindenki hiányozni fog...velük nőttem fel ők ismernek a legjobban és most lehet hogy soha többet nem látjuk egymást :( mind másfelé megyünk....a tanárok is nagyon fognak hiányozni...már nagyon be vagyok pánikolva és azon kattogok hogy istenem csak még egy félévet adnál....mit tegyek borzalmasan rosszul érzem magam...most is sírva fakadtam miközben ezt írtam....Kérlek segítsetek :(

2016. jún. 3. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Elég sokan vannak, akik túlélték a középiskolába kerülést. Most jönnek életed legjobb évei, egy csomó jó pasi lesz ott (gondolom, lány vagy). Jól fogod érezni magad, hidd el.
2016. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen könnyen megtaláltad a hangot a többiekkel általánosban, a középsuliban is menni fog, csak légy kedves, nyitott, barátságos. A neten pedig akár előre megkeresheted a leendő osztálytársaidat is, és ha szerveznek gólyatábort azt se hagyd ki, így majd nem lesz olyan íjesztő az első nap. A mai világban pedig már nem olyan nehéz tartani valakivel a kapcsolatot (facebook, skype és társai). Ha pedig valóban ilyen összetartó volt az osztályközösség, akkor akár évente rendezhettek egy osztálytalálkozót is, ahova a tanárokat is meghívhatjátok.
2016. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
el fog múlni
2016. jún. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14 évesek vagytok.

Középsuli végére fel se fogjátok egymást ismerni, belülről meg minden évben szinte más emberek lesztek.

2016. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az idő fog majd segíteni. A múló hetekkel és a hónapokkal jön majd a feldolgozás, és a felejtés.

Azért volt olyan fontos az osztályod, mert különlegessé tette őket az idő, amit velük töltöttél. Ugyanígy az idő, amit nélkülük töltesz, az fog átsegíteni ezen az időszakon. Tarts ki. Ez most nagyon nehéz, hiszen most először tapasztalod meg úgy igazán az évek múlását, és azt, hogy mennyire gyorsan történik körülötted minden változás. Fájni fog még jó sokáig, és fáj is persze, de hidd el, a szép emlékek később átveszik a fájdalom helyét. Fel a fejjel :)

Minden rendben lesz. A változás az élet elengedhetetlen része. Sajnos, és szerencsére.

2016. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En is igy ballagtam el....

Most 11.es vagyok es mar nem is nagyon beszelunk az altsulis osztalytarsaimmal. Nalam is pont ugyan ez volt.

Elmentem golyataborba, ahol megismerkedtem az akkori es mostani padtarsammal es legjobb baratnok lettunk.

Eleg nehez volt, de szerencsere nem voltam egyedul, mert volt egy ismerosom is, aki tudott nekem segiteni mindenben. Es mostmar nem is hianyoznak.

Persze, ha latom/talalkozok valamelyikkel a buszmegalloban akkor eszembe jut, hogy milyen jok is voltak az altsulis evek, de mar tulleptem rajtuk.

Mar masokkal vagyok joban. Ezt az osztalyt is kiismertem es valamennyit megkedveltem (nem vagyunk jo osztalykozosseg eleg sok okbol), de tulleptem. Most egy jo gimibe jarok, az unokatesomra "vigyazok" meg az osztalytarsara, akik abba a suliba jarnak ahova en. 4-5kor hazaerek es keso estig tanulok. Szoval nem nagyon van idom, hogy meg eszembe is jussanak.

Nyugi. Te is tulfogsz lepni rajtuk. Sot 9.ben lehet, hogy eszedbe se fognak jutni a sok uj barat miatt ;)

2016. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, fogtok még találkozni :D mi a ballagás után kb 1 hónappal megcsináltuk az 1. osztálytalálkozót xd mai napig össze járok még néhánnyal közölük akikkel jóban voltam. Ne rágódj ezen, fogd fel pozitívan. Suli váltással a régi barátságok nem múlnak el, ráadásul szerzel újakat is.
2016. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!