Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lesz még csúnyább vagy el fog...

Lesz még csúnyább vagy el fog múlni?

Figyelt kérdés
Rá csuktam ma a körmömre az ajtót. Nagyon fájt. A köröm nem mozog. Csak kicsit lilult be. Nem látszik a körmömön semmilyen sérülés sem. Hűtöttem is jéggel és mostmár egyáltalán nem fáj annyira.

2014. aug. 24. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Véraláfutás is megjelenhet, ami aztán a köröm növekedésének ütemében fog csak eltűnni.
2014. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ. Ment a zöld kéz. Akkor nincs nagy baj?
2014. aug. 24. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen járok így, valamiért mindig ott marad egy ujjam. Nekem is tiszta lila-kék-zöld szokott lenni és elég lassan múlik el, meg fájdogálni szokott érintésre, de sose esett le a körmöm vagy valami.
2014. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs, eltelik pár hét, mire lenő a véraláfutás, de ha nem esett le eddig a körmöd, akkor most már nem fog.
2014. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kalapáccsal is csaptam már rá.. Elég szerencsétlen vagyok ilyen téren. Nagyon remélem , hogy nem fog le esni a körmöm. Eddig még nem esett le... Bár.. Egy órája történt kb az egész. Még nem lett csúnya. Ment mindenkinek a zöld kéz és nagyon szépen köszönöm a választ mindenkinek. :)
2014. aug. 24. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor esik le a köröm, ha a köröm ágy (ház) is sérül. Ha nem ott ütötted meg, akkor rendre szépen elmúlik.
2014. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én jártam úgy hogy belilult egy kicsit,a köröm nem mozgott meg semmi, már éppen azt hittem,hogy nem lesz semmi gond amikor kb 2 hét múlva leesett.
2014. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!