Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek talalkozunk valaha?

Menta00 kérdése:

Szerintetek talalkozunk valaha?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem interneten egy nagyon kedves sráccal. Skypeolunk, meg minden... de. Én Németországban lakom, ő pedig Olaszországban. Már 19, és mondta, högy majd eljön meglátogatni. Szerintetek?

2016. jún. 5. 05:39
 1/6 A kérdező kommentje:
hogy*
2016. jún. 5. 05:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? - már bocs az offért
2016. jún. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2016. jún. 5. 07:48
 4/6 homo ludensz ***** válasza:
A virtuális ismeretség lehet egészen intim,baráti,mély érzésekkel teli de végig csak virtuális marad. Egy közvetlen érintés,szemkontaktus évekig tartó virtuális kapcsolatnál több. Kívánom hogy találkozzatok élőben és majd akkor minden terv és álom valóra válik.
2016. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy olyan volt párt, amelyik internetten keresztül jöttek össze, de élőbe még sose látták egymást.

Hónapok után szakítottak, mert úgy gondolták, hogy sose fognak találkozni.

Nos ez kérdéses, hogy mikor jön el az az idő, ha mindketten nagyon akarjátok, akkor semmi se szakaszthat el egymástól.

Függ a bizalomtól még, akarattól meg ilyesmi.

2016. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ ^^
2016. jún. 6. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!