Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fog keresni?...

Szerintetek fog keresni? Annyira félek. Mire gondolhatnak ilyenkor a pasik? Vajon szeret még, találkozunk még valaha?

Figyelt kérdés

Tegnap összekaptunk a barátommal, oké beismerem én voltam a hibás, hisztiztem neki, meg csúnya dolgokat vágtam a fejéhez... tegnap mondta is hogy akkor ma ne találkozzunk, higgadjunk le mind a ketten, és a mai találkát tegyük át vasárnapra.

Azt mondta kicsit mérges rám, nem érti miért kell folyton hisztiznem, és nem érti miért jutunk folyton a vitáig, főleg hogy a semmiért kötök belé.

És ő nem arra van kitalálva, hogy vitázzak vele, és ő ezért nem jön át.

Szóval ma nem kerestük egymást, de megőrülök:(

annyira ideges vagyok, félek, remeg a gyomrom, fáj a fejem.

Nem találom a helyemet... és csak azon pörög az agyam, hogy vajon keres-e még valaha, ha igen mikor...? találkozunk-e még valamikor... vagy hogy szeret-e még egyáltalán vagy örökre meggyűlölt?


2010. máj. 1. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek kell folyton hisztizni?Én nem keresnélek ha valóban elég nyávogós csaj lennél az biztos.
2010. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de ezt most mi mondjuk meg? mi honnan tudjuk? ismerjük a barátod? ismerünk téged? ismerjük a szituációt pontosan? mit vársz tőlünk? hogy ne fossál keresni fog?
2010. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nemkell bunkózni, csak egy kérdést tettem fel, hogy másnak erről mi a véleménye, de nemkell egyből nekem ugrani.

Ha jól tudom ezen az oldalon kérdezni lehet, a többi kérdés sem értelmesebb...

2010. máj. 1. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt modnta hogy vasárnapra átteszitek a találkát nem? akkor holnap találkoztok. Ne félj bocsánatot kérni. és igyekezz ne hisztizni
2010. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már megint hisztizel,pont ezt kéne abbahagynod.
2010. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te vagy az, aki délelőtt is kiírta ezt a kérdést és tanácsot kért, hogy keresse-e ma a párját vagy ne?

Ha egyszer áttettétek a találkát vasárnapra, akkor mi a gond? Majd holnap keres.

Egy hiszti miatt nem fog otthagyni, de sok hiszti, állandó aggódás, ráakaszkodás miatt igen. Az ugyanis hosszútávon nagyon terhes mindenkinek.

2010. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reméljük tanulsz az esetből, én nem kívánok semmi roszat, de illene kicsit normálisabban viselkedned, pláne ha ő nyugodtabb típus. Alkalmazkodj te is, ne csak ő. Legyen tanulság számodra, hogy nem mindig neked van igazad és nem mindig te vagy a világ közepe.
2010. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ma találkoztok, akkor nincsen semmi gáz!

Kérj bocsánatot, őszintén, ha látja rajtad, hogy tényleg bánod a dolgot, akkor nem fog utálni, nyugi!

És remélem, ez jó jel volt, hogy többet nem kell hisztizned!!!

2010. máj. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen találkozunk, nemsokára ideér.

De őszintén szólva...nem igazán tudom hogyan viselkedjek. mosolyogja, legyek vidám? vagy maradjak csendes?

2010. máj. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!