Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a mögöttes tartalma annak,...

Mi a mögöttes tartalma annak, ha egy nő ezt mondja egy férfinak?

Figyelt kérdés
Én figyelek Rád

2016. jún. 7. 08:34
1 2
 1/12 Kései Sirató ***** válasza:
Függ a szövegkörnyezettől is. Jelentheti azt is, hogy fontos vagy és ezért figyelmes vagyok, kedvellek, de azt is, hogy ne akarj átverni, csak semmi rossz mozdulat, mert figyellek.
2016. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Igaz reggel van még, de nap kérdése gyanús. :DDD
2016. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Az, hogy reggel, mikor a Velorexemmel gyorsultam, átfutott előttem egy csíkos hátú ló, és mire hazaértem, a forgótárcsás mosógép széttépte a kedvenc tunikámat.


Azt hiszem.

2016. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Beszélgettem a csajjal, és mondtam neki hogy volt egyszer 1 műtétem.

Ő meg mondta, hogy emlékszem, és hozzátette: Látod, én figyelek Rád.

2016. jún. 7. 09:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Vajon mi húzódhat meg amögött, ha egy férfi azt mondja egy másik férfinek, mikor találkoznak, hogy

Jó reggelt!?

2016. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a mondatot "én"-nel kezdte, így akarja jelezni, hogy ő figyel rád, viszont te rá nem.
2016. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból ez egy amolyan figyelmességi gesztus, ami nyilván kifejez egyfajta szimpátiát irányodban. Mindazonáltal érdemes óvattal bánni azzal, hogy az ember az ilyenforma gesztusokba mindenféle többlet jelentéstartalmakat beleprojektáljon az esetleges vágyainak megfelelően, mert aztán az vagy egyezik a beszélő valós szándékával, vagy nem.
2016. jún. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A szövegkörnyezetből nekem ez olyan szemrehányás félének tűnik. Látod én figyelek rád, nem úgy mint te. Én emlékszem azokra, amiket meséltél, mert én figyelek rád.
2016. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6.-al értek egyet. Azt jelenti, hogy figyel, megjegyzi a dolgaidat, de nem teljesen elégedett azzal ahogy Te figyelsz Rá. Különben csak annyit mondott volna, hogy emlékszem, vagy igen, már említetted.
2016. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez épp azt jelenti, hogy veled ellentétben ő meg is hallja, amit mondasz.
2016. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!