Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért állnak annyian hadilábon...

Miért állnak annyian hadilábon a helyesírással ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

"gondolóm", "mijen" és társaik.

Ezeket hogy engedték át évvégén?


2016. jún. 7. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Téged se kellett volna. Helyesen "év végén", nem évvégén.


Nem csak itt, máshol sem tudnak helyesen írni. Sajnos! Hogy engedték át őket? Jó kérdés, mert egyiket se lett volna szabad.

2016. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
;pppp
2016. jún. 7. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Értem én a felháborodást, de szerintem az automatikus helyesírás ellenőrző algoritmusok korszakában ne legyünk már ezen ennyire kiakadva.. Persze a szélsőségesen kirívó esetek valóban gázak, de előfordulhat, hogy valaki csak gyorsan/kapkodva/ nem odafigyelve gépel.
2016. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az látszik hogy valaki kapkodva ír, esetleg telefonról bénázik, vagy nagyon fiatal (11 éves). A többség sajnos simán ennyire buta.
2016. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Privát chat en ok... Kérdés/hozzászólás írásába szimplán megmutatkozik, hogy az ember egy gyökér és pont.

Egyébként kiváncsi lennék, hogy a krédező még is honnan a rákból jött, hogy "ezen az oldalon"? Miért b .szod a többi oldlaon mit látsz? Mert én ugyan ezt...

Ez az oldal semmivel sem különb, mint a többi ugyanannyi gyökér van itt is, mint máshol...

2016. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én meg azt nem értem,hogy ki az akit ez még érdekel.

Amig meg értem mit ír valaki,miert kellene azzal foglalkozni,hogy egy T vagy kettő,vagy ö,vagy ö.

2016. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
# 6 Ennyi erővel minek foglalkozni bármivel ba szod?
2016. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5

Nem b_m, mert szaporodik ;)


[fennakadt a trágárságszűrőn úgy is, hogy az 'a' helyére pontot írtam xD]

2016. jún. 9. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért?

Mert trehányak.

Mert elfelejtettek helyesen írni, vagy soha nem is tudtak.

Mert életükben nem olvastak el egy könyvet (hacsak kényszerből nem), és nem hiszik el, hogy az olvasottabbaknak a helyesírása is jobb.

Mert egymást majmolják, és lexarják azt, aki olvassa őket.

Soroljam még?

2016. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!