Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bejovok neki? Vagy csak munka?

Bejovok neki? Vagy csak munka?

Figyelt kérdés

Elég husis vagyok 167/95

Járok konditerembe, személyi edzőhoz. Külön teremben vagyunk ahol senki nem lat. Mindig mondja hogy sportmelltartoban és gatyában legyek (vagyis póló nélkül) mert akkor jobban latja a hasam amit fejlesztünk. Mindig hozzaer, és nem egy pillanatra hanem volt hogy tok sokáig rajta volt a keze. Olyankor lötyögteti, masszírozza. Amikor furan nézek, csak azt mondja az izomzatomat nézi. Kigyúrt magas, helyes srác nem zavar hogy ezt csinálja, de megis. Volt hogy a futópadon futottam és azt mondta nagyon ügyes voltam (pedig meg sose volt olyan rossz eredményem) Lehet be jövök neki, vagy csak én képzelek bele többet?



2016. jún. 8. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez a munkája...
2016. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Ez a munkája, amibe igyekszik egy kis élvezetet is csempészni.
2016. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Husis majd akkor leszel ha eltelik pár hónap és a zsírszövet átalakul izomzattá. Tudom genya vagyok. Tisztelem benned hogy belefogtál az edzésbe és erőt és kitartást kívánok. Meglátod megéri.

Amit leírtál az alapján nem lehet egyértelmű következtetést levonni de még az is lehet hogy bejössz neki.

2016. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te is pasas vagy ?!
2016. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
LOL #utolso lany vagyok.... De azért köszi :D
2016. jún. 8. 21:39
 6/9 Sabo Robert válasza:
69%
Igen, lehet hogy bejösz neki.Sok pasi jobban szereti ha a nő nem sovány.Olyan jó érzés mikor van mit megfogni a nőn. A szeretkezés meg mennyei, csodállatos egy teltebb nővel.Vedd elő a nőiességed ,csábitsd el. Ha ellenkezik ,akkor nem vagy az ideállja.
2016. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Utolsóra ne hallgass. Zenész, vagy személyi edző egykutya. Minden héten másik csajt dugnak. (Egy volt zenész.)
2016. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem képzelsz bele többet. Biztos, hogy tetszel neki. Láttam tudod itt a gyakorin egy olyan történetet, hogy a lánynak a barátja szintén személyi edző volt, és a fiúnak az volt a mániája, hogy a lánynak is "lötyögtette" a hasát (pedig alig volt rajta mit fogni), és egyenesen rajongott, imádta a női domborulatait.

Szerintem emögött az van, hogy rohadtul unják már nézni a sok szálkás fa_pics_át, és egészséges férfiként nyilván a nőiesebb domborulatok felé húznak.

Rengeteg olyan "nőnek" tituált egyed van manapság, akinek az alkata hót férfias, és ebből szerintem már elegük van az egészséges férfiaknak, hogy egyetlen egy szál normális nőt nem látnak lassan...

Csak IZMOKAT, meg guznyadtságot, ami valljuk be egyáltalán nem nőies, hanem férfias. Egy nő ne gyúrjon tricepsz-bicepszre, meg ne legyen már haspad-gyalupad hasa, etc., miféle elfajzott világban élünk már!!

2016. jún. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hova jársz edzeni?
2016. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!